Kasztanowa Aleja rusza pełną parą - osiedle w Poznaniu

2010-04-20 13:33
Kasztanowa Aleja
Autor: Echo Investment

Spółka Echo Investment wznowiła realizację i sprzedaż osiedla Kasztanowa Aleja przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Kasztanowa Aleja to kolejna propozycja mieszkaniowa Echo Investment. -Kompleks jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo oraz chcą mieszkać nowocześnie i z klasą. Wyjątkowe położenie ulicy Wojskowej wśród okazałych drzew kasztanowca nadaje Kasztanowej Alei specyficzny, spokojny i przyjazny charakter - mówi Marta Politowicz, kierownik biura sprzedaży Echo Investment w Poznaniu.

Dzielnica Grunwald, w której realizowane jest osiedle, to ceniony rejon Poznania, sąsiadujący z centralną częścią miasta. Grunwald to dzielnica, w której zlokalizowanych jest wiele ważnych instytucji publicznych, oświatowych i kulturalnych. Dużym atutem lokalizacji podkreślającym jej niepowtarzalny klimat są pobliskie miejsca sprzyjające rekreacji m.in.: Park Kasprowicza, Park Manitiusa, kryty basen Olimpia, Park Wilsona, Palmiarnia i stare ZOO, stanowiące prawdziwą gratkę dla amatorów zarówno spokojnego, jak i aktywnego wypoczynku - opowiada Marta Politowicz.

Inne informacje o inwestycji - TUTAJ

Kompleks Kasztanowa Aleja składać się będzie z dwóch niezależnie funkcjonujących budynków z dziedzińcami, zielenią i placem zabaw dla dzieci. W ofercie znajdą się 282 mieszkania o powierzchni od 37 do 94 mkw. z ogródkami, balkonami, tarasami lub loggiami. Bardziej wymagający klienci będą mogli łączyć sąsiadujące lokale. Ciekawe możliwości aranżacyjne zaoferują mieszkania na ostatnich kondygnacjach z przestrzennymi tarasami o powierzchni nawet 150 mkw.
Ceny mieszkań zaczynają się od 6070 zł i sięgają 9238 zł/mkw. Koszt miejsca postojowego na parkingu podziemnym to 2461 zł/mkw. Natomiast komórki lokatorskiej 2140 zł/mkw.

Pod budynkami znajdą się miejsca postojowe, komórki lokatorskie i myjnia bezdotykowa dla mieszkańców kompleksu. Komfort życia i poczucia bezpieczeństwa podnosić będzie szereg nowoczesnych rozwiązań monitoringu i kontroli dostępu. W każdym z mieszkań znajdzie się wideofon, a dostęp do parkingu będzie nadzorował system telewizji przemysłowej.

Autorem projektu architektonicznego kompleksu Kasztanowa Aleja jest Studio Lisiak Sp. z o.o. z Poznania, natomiast generalnym wykonawcą firma Warbud S.A. z Warszawy.

Plac budowy został już przekazany generalnemu wykonawcy. Planowanym terminem zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla jest III kwartał 2011 roku.


Spółka Echo Investment jest obecna na poznańskim rynku od 2000 roku. Do tej pory na terenie miasta spółka zrealizowała takie projekty jak: hotel Ibis przy ul. Kazimierza Wielskiego, apartamentowiec Nad Wartą przy ul. Mostowej, trzy etapy osiedla Naramowice przy ul. Rubież i kompleks biurowy Malta Office Park. W planach inwestora jest realizacja centrum handlowego-rozrywkowego Metropolis przy ul. Hetmańskiej i osiedla kameralnych domków w dzielnicy Sołacz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej