Jesienią ruszy budowa kolejnego apartamentowca w stolicy

2007-05-22 13:52
Bobrowiecka
Autor: JEMS Architekci

Budynek powstający na działce przy ul. Bobrowieckiej 6 wybuduje firma Vicar. Inwestor ma już warunki zabudowy i pozwolenie na budowę. Niebawem rozpoczną się prace budowlane.

Na liczącej blisko 18 000 m2 działce zaprojektowane zostało osiedle w formie wstęgi zlokalizowanej na garażu podziemnym. Wewnątrz zlokalizowane zostały kameralne dziedzińce ze starannie zaprojektowaną zielenią. W jednym z nich znajduje się pomnik przyrody - 150 letnia czarna olcha. W budynkach zaplanowano 267 mieszkań o powierzchniach od 50 do 150 m2. Na ostatnich kondygnacjach zlokalizowane zostały trzy penthous'y z dużymi tarasami na dachach.

Elewacja obiektów obłożona zostanie kamiennymi płytami oraz uzupełniona elementami z blachy tytanowo-cynkowej. Glify wszystkich okien będą wykończone pionowymi blendami stałymi ze szkła emaliowanego. Zamiast balkonów każde mieszkanie będzie miało loggie zamykane szklanymi, bezszprosowymi elementami. Hole będą wykończone elementami kamienia i drewna egzotycznego.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Pomieszczenie dla ochrony zostały zaprojektowane przy głównych wejściach na teren. Zaplanowano także tereny zielone. Deweloper chce także aby na parterze i pierwszym piętrze powstały lokale handlowo-usługowe. Podziemny garaż powstanie pod całą powierzchnią działki. Pomieści 340 samochodów. Inwestor ma już tzw. warunki zabudowy i pozwolenie na budowę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej