Jagiellońska Point

2009-08-11 17:01
Jagiellońska Point
Autor: materiały od agencji Nowe Media PR sp. z o.o. Jagiellońska Point to czwarta inwestycja mieszkaniowa Volumetric MK Polska

Deweloper Volumetric MK Polska realizuje swoją czwartą inwestycję mieszkaniową – Jagiellońska Point w Kielcach. Generalnym wykonawcą projektu jest firma PHU Łucz-Bud sp. z o.o. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na początku 2011 r.

Dziesięciopiętrowy budynek stanie w sąsiedztwie odnowionej zabudowy mieszkaniowej na rogu ul. Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej oraz pawilonu handlowo-usługowego, znajdującego się blisko ul. Piekoszowskiej. W obiekcie zaplanowano 92 mieszkania o powierzchni od 34 do 130 m2. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano podziemny parking, w którym znajdzie się 76 miejsc postojowych.

W Jagiellońska Point na klientów czekają kawalerki z oddzielną, widną kuchnią, lokale dwu- i trzypokojowe z aneksami kuchennymi oraz dwa penthousy z przestronnymi tarasami. Mieszkania na niższych piętrach będą miały balkony oraz ogrody zimowe. Udogodnieniem dla mieszkańców będą cichobieżne windy dostępne z poziomu garaży. Na parterze budynku zaprojektowano recepcję oraz ciąg lokali usługowych, które spełniają wymogi potrzebne do prowadzenia gabinetów lekarskich, aptek czy biur. Obiekt będzie monitorowany.

"Jednym z podstawowych atutów inwestycji jest przyjęty przez nas bardzo korzystny sposób finansowania polegający na tym, iż klient wpłaca tylko 10% wartości mieszkania przy umowie przedwstępnej, a pozostałe 90% przy odbiorze kluczy. System ten wydaje się być bardzo atrakcyjny w obecnej sytuacji na rynkach finansowych, szczególnie z uwagi na podwyższenie wymogów kredytowych w bankach" – mówi Michał Kubicki dyrektor generalny Volumetric MK Polska.

Finansowanie na realizację inwestycji firma Volumetric MK Polska pozyskała z PKO BP. Jest to już czwarta umowa kredytowa między deweloperem a tym bankiem. Do tej pory zabezpieczenie finansowe otrzymały takie realizacje jak:  Dom na Górce na warszawskim Bemowie, bielańskie Osiedle Sokratesa oraz projekt Nad brzegiem Czarnej w podwarszawskich Markach.

"Fakt podpisania umowy kredytowej z bankiem PKO BP jest dla nas niezwykle ważny, nie tylko dlatego, że na rynku mamy do czynienia z poważanym brakiem pieniądza, ale także z uwagi na to, że wsparcie banku dla naszej inwestycji jest świadectwem zaufania dla naszego doświadczenia i przedstawianych przez nas prognoz" – powiedział Michał Kubicki.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej