Inpro SA: osiedle Golf Park - I etap ukończony

2011-07-22 13:31
Osiedle Golf Park
Autor: Inpro SA Osiedle Golf Park - wizualizacja

Deweloper Inpro SA, zakończył budowę I etapu inwestycji mieszkaniowej Golf Park. Osiedle 83 domów jednorodzinych i bliźniaczych zlokalizowane jest przy jeziorze w Tuchomiu. Spółka planuje oddanie do użytku tej części inwestycji jeszcze w tym roku.

Trójmiejski deweloper Inpro SA zakończył budowę I etapu osiedla Golf Park. W ramach budowy tej części inwestycji zostały wybudowane 23 domy. Ponad 52% domów jednorodzinnych i bliźniaczych zostało sprzedanych, a do dyspozycji kupujących pozostało 11 domów.

Golf Park - dane techniczne osiedla:

  • Powierzchnia domów: od 158 do 208 m2
  • Powierzchnia działek: od 600 do 1549 m2
  • Łączna powierzchia użytkowa: 14 590 m2

Osiedle Golf Park będzie miało ogrodzony i monitorowany teren z zielenią, placem zabaw i boiskiem wielofunkcyjnym. Z uwagi na malownicze miejsce przy jeziorze w Tuchomiu, osiedle jest idealnym miejsce do uprawiania sportu i rekreacji. Rozpoczęcie budowy domów z kolejnych etapów B, C i D deweloper zaplanował odpowiednio na 2011, 2012 i 2013rok. W przypadku etapu B z 22 domami, sfinalizowanie budowy ma nastąpić pod koniec 2012. Etap C, z zaprojektowanymi 17 domami, zostanie zrealizowany w połowie 2013 r., natomiast 21 domów etapu D zostanie wybudowanych pod koniec 2013 r.

Osiedle Golf Park
Autor: Inpro SA Osiedle Golf Park, dom jednorodzinny wybudowany w I etapie inwestycji
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej