Henpol wybuduje mieszkania w Warszawie

2012-08-30 10:35
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Autor: HENPOL Sp. z o.o. nowe mieszkania w Warszawie na Białołece będą rozmieszczone w 5 budynkach

Dom Development rusza z realizacją kolejnego etapu osiedla mieszkaniowego "Klasyków". Deweloper na generalnego wykonawcę projektu wybrał Henpol. Nowe mieszkania w Warszawie na Białołęce będą gotowe w IV kwartale 2013 roku.

Dom Development podpisał z firmą Henpol umowę o generalne wykonawstwo. W ramach kontraktu budowlana spółka wybuduje mieszkania w Warszawie na Białołęce.

Zobacz również: ConceptHouse. Mieszkania w Warszawie w budowie

Nowe mieszkania w Warszawie

Henpol wybuduje II etap inwestycji mieszkaniowej "Klasyków". Osiedle "Klasyków" będzie kameralną zabudową, przy ul. Klasyków na Białołęce. Mieszkania o łącznej powierzchni 11 116 m2, będą rozmieszczone w pięciu budynkach o wysokości od trzech do czterech kondygnacji. Łącznie zostanie wybudowanych 236 lokali, kóre będą miały powierzchnie od 31,5 do 61,2 m2. Na terenie kompleksu znajdzie się 10 lokali handlowo-usługowych, które zostały zrealizowane w I etapie. Ponadto, Henpol wybuduje podziemny garaż na 206 miejsc, niezbędne instalacje oraz zagospodaruje teren wokół osiedla. Dodatkowo deweloper na kondygnacjach i na poziomie piwnic, przewidział komórki lokatorskie, które mieszkańcy zaadaptują według uznania. Henpol ma zakończyć roboty do końca października 2013 roku. Na osiedlu Klasyków będzie w sumie 558 mieszkań, przy czym w obecnym etapie zostanie zbudowanych 236 lokali. Dwa poprzednie etapy inwestycji zostały już oddane do użytku.

Osiedle Klasyków - II etap

lokalizacja: ul. Klasyków, Warszawa-Białołęka, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 236
liczba miejsc parkingowych: 206
stan inwestycji: planowana
realizacja: IV kw. 2012- IV kw. 2013

Inwestor: Dom Development SA
Projekt architektoniczny: pracownia Hermanowicz Rewski Architekci
Generalny wykonawca: Henpol.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej