Henpol wybuduje mieszkania w Warszawie

2012-08-30 10:35
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Autor: HENPOL Sp. z o.o. nowe mieszkania w Warszawie na Białołece będą rozmieszczone w 5 budynkach

Dom Development rusza z realizacją kolejnego etapu osiedla mieszkaniowego "Klasyków". Deweloper na generalnego wykonawcę projektu wybrał Henpol. Nowe mieszkania w Warszawie na Białołęce będą gotowe w IV kwartale 2013 roku.

Dom Development podpisał z firmą Henpol umowę o generalne wykonawstwo. W ramach kontraktu budowlana spółka wybuduje mieszkania w Warszawie na Białołęce.

Zobacz również: ConceptHouse. Mieszkania w Warszawie w budowie

Nowe mieszkania w Warszawie

Henpol wybuduje II etap inwestycji mieszkaniowej "Klasyków". Osiedle "Klasyków" będzie kameralną zabudową, przy ul. Klasyków na Białołęce. Mieszkania o łącznej powierzchni 11 116 m2, będą rozmieszczone w pięciu budynkach o wysokości od trzech do czterech kondygnacji. Łącznie zostanie wybudowanych 236 lokali, kóre będą miały powierzchnie od 31,5 do 61,2 m2. Na terenie kompleksu znajdzie się 10 lokali handlowo-usługowych, które zostały zrealizowane w I etapie. Ponadto, Henpol wybuduje podziemny garaż na 206 miejsc, niezbędne instalacje oraz zagospodaruje teren wokół osiedla. Dodatkowo deweloper na kondygnacjach i na poziomie piwnic, przewidział komórki lokatorskie, które mieszkańcy zaadaptują według uznania. Henpol ma zakończyć roboty do końca października 2013 roku. Na osiedlu Klasyków będzie w sumie 558 mieszkań, przy czym w obecnym etapie zostanie zbudowanych 236 lokali. Dwa poprzednie etapy inwestycji zostały już oddane do użytku.

Osiedle Klasyków - II etap

lokalizacja: ul. Klasyków, Warszawa-Białołęka, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 236
liczba miejsc parkingowych: 206
stan inwestycji: planowana
realizacja: IV kw. 2012- IV kw. 2013

Inwestor: Dom Development SA
Projekt architektoniczny: pracownia Hermanowicz Rewski Architekci
Generalny wykonawca: Henpol.

Czytaj więcej