ConceptHouse. Mieszkania w Warszawie w budowie

2012-07-18 14:36
ConceptHouse-mieszkania w Warszawie w budowie
Autor: Atlas Estates ConcpetHouse w budowie

Budynek mieszkaniowy ConceptHouse na warszawskim Mokotowie ma już ukończoną konstrukcję. Dotychczas generalny wykonawca, Warbud zużył ponad 11 tys. m3 betonu i tysiąc ton stali. Obiekt ma zostać ukończony w 2013 roku.

Inwestycja mieszkaniowa ConceptHouse budowana jest na warszawskim Mokotowie od kwietnia 2011 roku. Aktualnie generalny wykonawca - Warbud zakończył roboty nad żelbetową konstrukcją. Tym samym obiekt osiągnął wysokość 12 pięter.

ConceptHouse w budowie

Dotychczas do budowy żelbetowej konstrukcji obiektu Warbud zużył 11,4 tys.m2 betonu oraz 1,3 tys. ton stali. Obecnie budowlańcy stawiają zewnętrzne ściany osłonowe oraz wewnętrzne ściany działowe na poziomie 9 piętra.
We wszystkich mieszkaniach do 6 kondygnacji zamontowano instalacje elektryczne oraz okna. Ponadto lokale położone od parteru do 4 piętra mają juz położone tynki wewnętrzne, a w tych rozmieszczonych na 2 kondygnacji trwa wylewanie posadzek. Wykonawca prognozuje, że montaż elewacji zewnętrznej rozpocznie się w najbliższych dniach. Budowa ma zakończyć się w I kwartale 2013 roku. Wtedy również przekazywane będą pierwsze mieszkania.

Zobacz również: Warszawski biurowiec Cosmopolitan. Rozpoczął się montaż elewacji

Nowe mieszkania na Mokotowie

Inwestycja ConceptHouse to 160 mieszkań, o metrażu od 36 do 167 m2. Budynek zostanie wyposażony w trzykondygnacyjny garaż na 190 miejsc. Powierzchnia komercyjna obiektu wyniesie 1100 m2. W kompleksie będą przeważać lokale 2 i 3-pokojowe. Dodatkowo na ostatnich piętrach zostaną wybudowane przestronne, dwupoziomowe penthhouse'y o powierzchni od 77 do 167 m2. Nowo budowane mieszkania na Mokotowie będą miały balkony lub loggie.

 

Nazwa: ConceptHouse
Lokalizacja: zbieg ulic Cybernetyki i Obrzeżnej, Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
pow.użytkowa [m2]: 1100
liczba mieszkań: 160
liczba miejsc postojowych: 190
status realizacji: realizowana
realizacja: I kw.2012-I kw.2013

Inwestor: Atlas Estate SA
Projekt architektoniczny: pracownia architektoniczna Archiplan Ewy Widery
Generalny wykonawca: Warbud SA.

ConceptHouse Mokotów
Autor: mat. Solski BM sp. z o.o.
Czytaj więcej