Zamieszkać w Pruszkowie

2009-01-16 16:10
Pasaż przy Parku
Autor: Hirny BD SA

W Pruszkowie przy al. Wojska Polskiego powstaje nowa inwestycja warszawskiego dewelopera Hirny BD.

Osiedle Pasaż przy Parku stanie w odległości około 300 metrów od Al. Jerozolimskich, w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak: Park Potulickich, Park Anieliny oraz Skwer Piłsudskiego.
W 5-kondygnacyjnym budynku powstaną 92 mieszkania  oraz 10 lokali handlowych. Powierzchnia mieszkań będzie się wahać od 45 m2 do 198 m2. Całość została zaprojektowana na miarę indywidualnych potrzeb potencjalnych właścicieli. Apartamenty na parterze i wyższych kondygnacjach będą miały tarasy zielone. Tarasy na ostatnich poziomach budynku będą oddzielone 2,5 metrową ścianą, co pozwoli zachować prywatność. W podziemnej części obiektu zaplanowano 130 stanowisk postojowych. Na parterze, od zachodniej strony budynku będzie się mieścił pasaż handlowy.

Materiał z którego powstaje inwestycja to pustak silka, produkowany z naturalnych surowców. Do budowy wykorzystano także takie materiały jak np. aluminium czy piaskowiec. Powierzchnie budynku zostaną pokryte specjalnym środkiem przeciwko graffiti.
W obiekcie będzie się znajdowała własna stacja uzdatniania wody. Oczyszczona woda będzie się nadawała nie tylko do spożycia, ale trafi także do kaloryferów oraz sprzętów domowych. Inne plusy inwestycji to drewniane okna o podwyższonej dźwiękoszczelności, cichobieżne windy, niskoszumowe przewody instalacji kanalizacyjnej. Lokale nad garażami są wyciszone matami dźwiękochłonnymi. Budynek posiada instalację antyoblodzeniową przed wjazdem do garażu.

Projekt osiedla Pasaż przy Parku opracował architekt Ryszard Rogala. Wartość inwestycji szacowana jest na 50 mln zł. Jej ukończenie planowane jest na na czerwiec 2009 r.

Pasaż przy Parku
Autor: Hirny BD SA
Czytaj więcej