GTC w Bukareszcie

2007-06-08 14:27

Globe Trade Centre SA, deweloper notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, przyspiesza inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Rumunii. W Bukareszcie rozpoczyna się właśnie budowa dwóch kompleksów, w których powstanie około 700 apartamentów.

Inwestycja będzie realizowana przez spółkę zależną - GTC Romania. Pierwszy kompleks mieszkalny - Green Dream Residence - powstanie w północnej części miasta, obok hotelu Crowne Plaza Hotel i prestiżowego country klubu.Działka, na której będą wybudowane apartamenty, ma powierzchnię 11 tys. mkw. W siedmiu apartamentowcach powstanie 150 - 175 mieszkań o wysokim standardzie. Wszystkie będą miały do dyspozycji podziemne garaże. Kompleks będzie miał zapewnioną całodobową ochronę. Budowa ma się rozpocząć w pierwszym kwartale 2006 roku. Drugi projekt, Jasmine Park, powstanie na działce o powierzchni 26 tys. mkw. położonej w popularnej dzielnicy mieszkaniowej w północno-zachodniej części Bukaresztu, przy głównej drodze prowadzącej do centrum miasta. W kompleksie powstanie około 500 mieszkań o łącznej powierzchni 60 tys. mkw. Green Dream Residence i Jasmine Park to pierwsze znaczące inwestycje GTC w nieruchomości mieszkaniowe w Bukareszcie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej