GTC inwestuje w Rumunii

2008-06-20 13:41
GTC
Autor: brak danych

Obecna w Rumunii od 1999 roku spółka GTC sprzedała 1200 jednostek mieszkaniowych w dwóch inwestycjach w Bukareszcie, a kolejne 500 mieszkań zostanie oddanych jeszcze w tym roku.

Realizacja projektów: Rose Garden i Felicity rozpoczęła się 12 miesięcy temu. Pierwszy obiekt położony jest w centrum Bukaresztu. Kompleks będzie się składał docelowo z 11 budynków, w których łącznie powstanie 900 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 1100 miejsc parkingowych, powierzchnia handlowo-usługowa oraz plac zabaw dla dzieci. Obok budynków powstaną, w nawiązaniu do nazwy, ogrody różane. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku jeszcze w maju 2008 roku.


fot. Felicity

Drugi kompleks, Felicity, powstaje w północnej części stolicy Rumunii. Będzie to zespół od trzy- do pięciopiętrowych budynków, otoczonych zielenią.
Mieszkania na parterze będą miały własne ogrody. Według planów w obiekcie ma powstać 1179 mieszkań. Budowa pierwszych 112 zakończy się w I kwartale 2009 roku. Na osiedlu powstanie również centrum handlowo-usługowe, plac zabaw, kawiarnia, apteka i przedszkole.

maj 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej