Grzybowska 4 oddana do użytku

2009-12-22 11:13
Grzybowska 4
Autor: materiały od M+G W tym momencie w ofercie sprzedaży zostały lokale o metrażach od 212 mkw do 555 mkw w cenie od 15 150 zł/mkw netto do 22 800 zł/mkw netto.

Dom Development SA, deweloper działający na warszawskim rynku, rozpoczął przekazywanie mieszkań w inwestycji Grzybowska 4 w Warszawie, położonej w samym centrum biznesowej części Warszawy, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, terenów zielonych oraz historycznej Osi Saskiej.

Grzybowska 4 to przykład nowoczesnej architektury – budynek o zróżnicowanej wysokości, tworzący literę U, otwarty na park. Dominujące są dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej, natomiast skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej mają wysokość 7 pięter.
Cała inwestycja składa się z 287 mieszkań, w tym 5 penthous’ów. W ofercie znajdują się obecnie lokale o powierzchni od 38,3 m2 do 250,7 m2. Przedział cenowy dostępnych mieszkań kształtuje się od 12 000 zł do 29 500 zł za m2.
W inwestycji Grzybowska 4 znajduje się także 14 lokali usługowych o łącznej powierzchni 3963,2 m2 zlokalizowanych głównie od ul. Grzybowskiej. Największa powierzchnia oferowana jako jeden lokal to 1350 m2
Na terenie inwestycji przewidziano kameralne patio z ogrodową zielenią i fontanną, gdzie znajdą się również ogródki przynależne do apartamentów na parterze. Budynek jest strzeżony, wejście zaprojektowano przez reprezentacyjną recepcję od strony ul. Grzybowskiej.

- Z dużą przyjemnością oddajemy do użytku jedną z najciekawszych ofert apartamentowych stolicy – inwestycję Grzybowska 4, usytuowaną w samym sercu Warszawy. Bliskość centrum biznesowego oraz parkowe otoczenie sprawiają, że całość inwestycji ma niepowtarzalny charakter. Dzięki dużemu zaangażowaniu, udało nam się ukończyć tę inwestycję kilka miesięcy przed czasem, co sprawia, ze pierwsi klienci odbiorą swoje mieszkania jeszcze przed gwiazdką - powiedział Jarosław Szanajca prezes Dom Development SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej