Gdańska Szafarnia uzyskała pozwolenie na użytkowanie

2009-12-02 19:30
Gdańska Szafarnia uzyskała pozwolenie na użytkowanie
Autor: Pirelli Pekao Real Estate

Do nowej inwestycji Pirelli Pekao Real Estate zlokalizowanej przy Gdańskiej Starówce już wkrótce wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Kompleks apartamentowy przeszedł w listopadzie procedurę kontrolną, uzyskując tym samym pozwolenie na użytkowanie. W ubiegłym tygodniu decyzja Inspektora Nadzoru Budowlanego stała się prawomocna.

Prawdopodobnie już w pierwszym półroczu 2010 r. do inwestycji wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Zanim kompleks został oddany do użytku, nabywców znalazło aż 50% z ponad 200 apartamentów.

- Dotychczasowy poziom sprzedaży w inwestycji bardzo nas cieszy. Jesteśmy przekonani, że teraz, kiedy inwestycja jest już skończona, pojawią się nowi klienci, którzy docenią zarówno unikatową lokalizację jak i niebanalną formę architektoniczną Szafarni - mówi Marcin Wolski, senior marketing & pr manager Pirelli Pekao Real Estate.

Nieruchomość Pirelli Pekao Real Estate, zlokalizowana u zbiegu ulic Szafarnia i Angielska Grobla, architekturą nawiązuje do tradycyjnej, gdańskiej zabudowy. Jej położenie, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej i zabytkowej części Gdańska, gwarantuje przyszłym mieszkańcom wyjątkowe widoki. Jest to jedyna nowopowstała inwestycja w Gdańsku, z której okien można podziwiać większość zabytków architektonicznych najstarszej części miasta, w tym słynnego Żurawia. Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w Szafarni, firma przygotowała program wykończenia "pod klucz", oferowany w 4 różnych standardach.

Generalnym wykonawcą projektu Szafarnia było Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej