Gdańska Szafarnia uzyskała pozwolenie na użytkowanie

2009-12-02 19:30
Gdańska Szafarnia uzyskała pozwolenie na użytkowanie
Autor: Pirelli Pekao Real Estate

Do nowej inwestycji Pirelli Pekao Real Estate zlokalizowanej przy Gdańskiej Starówce już wkrótce wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Kompleks apartamentowy przeszedł w listopadzie procedurę kontrolną, uzyskując tym samym pozwolenie na użytkowanie. W ubiegłym tygodniu decyzja Inspektora Nadzoru Budowlanego stała się prawomocna.

Prawdopodobnie już w pierwszym półroczu 2010 r. do inwestycji wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Zanim kompleks został oddany do użytku, nabywców znalazło aż 50% z ponad 200 apartamentów.

- Dotychczasowy poziom sprzedaży w inwestycji bardzo nas cieszy. Jesteśmy przekonani, że teraz, kiedy inwestycja jest już skończona, pojawią się nowi klienci, którzy docenią zarówno unikatową lokalizację jak i niebanalną formę architektoniczną Szafarni - mówi Marcin Wolski, senior marketing & pr manager Pirelli Pekao Real Estate.

Nieruchomość Pirelli Pekao Real Estate, zlokalizowana u zbiegu ulic Szafarnia i Angielska Grobla, architekturą nawiązuje do tradycyjnej, gdańskiej zabudowy. Jej położenie, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej i zabytkowej części Gdańska, gwarantuje przyszłym mieszkańcom wyjątkowe widoki. Jest to jedyna nowopowstała inwestycja w Gdańsku, z której okien można podziwiać większość zabytków architektonicznych najstarszej części miasta, w tym słynnego Żurawia. Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w Szafarni, firma przygotowała program wykończenia "pod klucz", oferowany w 4 różnych standardach.

Generalnym wykonawcą projektu Szafarnia było Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej