Echo Investment realizuje projekt Rezydencji Leśnych

2011-03-21 10:17
Rezydencje Leśne, Echo Investment, Młociny
Autor: Echo Investment

Projekt Rezydencje Leśne w warszawskich Młocinach realizuje Echo Investment. Osiedle domów jednorodzinnych inspirowane jest wizją "miasta-ogrodu".

Echo Investment buduje ekskluzywne osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Wóycickiego i Dankowickiej. Tuż obok znajduje się Las Młociński leżący w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Rezydencje Leśne to przede wszystkim koncept architektoniczny, oparty o pełną infrastrukturę techniczną.

- Nasza oferta to gotowe zaplecze do rozpoczęcia budowy domu. To uzbrojona działka z gotową infrastrukturą w postaci dróg, chodników, oświetlenia, mediów i pozwolenia na budowę. Po zakupie działki po stronie klienta pozostaje tylko decyzja o terminie rozpoczęcia inwestycji, którą może realizować we własnym zakresie bądź zlecić wybranej firmie. W przypadku chęci zmiany projektu domu, klient może liczyć na wsparcie Echo Investment podczas całego procesu uzyskania nowego pozwolenia na budowę. - mówi Sylwia Pajdo, kierownik warszawskiego biura sprzedaży Echo Investment.

Rezydencje Leśne, Echo Investment, Młociny
Autor: Echo Investment Termin zakończenia realizacji infrastruktury osiedla (drogi, chodniki, oświetlenie i media) zaplanowany jest na I kwartał 2012 roku. Wtedy nabywcy działek będą mogli rozpocząć budowę swoich domów.

Rezydencje Leśne to kompleks 32 uzbrojonych działek o powierzchniach od 1509 do 2210 mkw.

- Powierzchnie działek są odpowiednio duże, co umożliwia realizację domów o charakterze rezydencjalnym i takie właśnie wille o powierzchniach od 300 do 700 mkw. proponujemy naszym klientom. - dodaje Sylwia Pajdo.

Projektanci osiedla główny nacisk położyli na podkreślenie naturalnych walorów lasu, aby zapewnić im spokój i poczucie komfortowego odizolowania od otoczenia. Charakterystyczna architektura domów - smukła sylwetka, przełamane dachy i nieregularny układ okien - nawiązuje do najlepszych tradycji przedwojennej zabudowy Młocin.

Architekt Maciej Stoczkiewicz, autor projektu z biura StoMM Architektura:
- Domy o prostej formie architektonicznej nawiązują do obecnej w tym rejonie Warszawy zabudowy willowej. Wszystkie aspekty zabudowy podkreślają unikalne warunki do obcowania z otaczającą przyrodą - szare kamienne elewacje stanowią wyraźny kontrast dla zieleni, podobnie jak tarasy i balkony oraz duże okna i wyjścia z pomieszczeń parteru. Budynki są jakby ‘zagubione’ w lesie, a jednocześnie mają powiązanie z układem komunikacyjnym stolicy.

Program funkcjonalny domów przedstawia się następująco: na parterze znajdują się salon, kuchnia, spiżarnia, jadalnia, gabinet i garderoba. Na piętrze trzy sypialnie z łazienkami i garderobami, pralnia, a w największych willach pokój nad garażem, z przeznaczeniem na pokój gościnny.
Proponowane ceny uzbrojonych działek wraz z projektem kształtują się w przedziale od 850 do 1280 zł brutto za metr kwadratowy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej