Dom ”Wrzosowa dolina”. Nowoczesne projekty domów.

2013-05-14 15:57

W dzisiejszych czasach nie tylko wygląd i aranżacje decydują o ważnym wyborze jakim są projekty domów. Dużym zainteresowaniem cieszy się też maksymalne wykorzystanie i zastosowanie powierzchni użytkowych w domu. Aby pogodzić elegancki wystrój z wygodą stworzony został projekt "Wrzosowa dolina".

Projekt tego domu oferuje powierzchnie użytkową wielkości aż 115,6 m2 . Cztery pokoje z salonem, kuchnia, łazienka, ale także taras, garaż i kotłownia. Wszystko to ma zapewnić funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w domu. Całość wnętrza domu, jego pomieszczenia i ich rozmieszczenie współgrają ze sobą i tworzą przestrzenny dom wraz z eleganckim wyglądem.

Przeszklone drzwi do tarasu zapewniają imponujący widok oraz pozostawiają przysłowiową ” otwartą furtkę” na dalsze projektowanie np. ogrodu lub budynków użytkowych.

Dodatkowym atutem projektu jest możliwość zastosowania systemu dystrybucji gorącego powietrza DGP. Z zewnątrz dom wygląda klasycznie i prosto a jasne kolory zastosowane w projekcie powodują poczucie elegancji, smaku i gustu.

Podsumowując projekt Dom Wrzosowa dolina obrazuje jak stworzyć dom o dużej powierzchni który będzie funkcjonalny i w którym od razu można zauważyć, że imponująca powierzchnia nie będzie tylko pustką ale dokładnie zagospodarowaną a także zaplanowaną przestrzenią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej