Dąbrówka Leśna Polana. Mieszkania pod Poznaniem

2012-08-03 11:59
Dąbrówka Leśna Polana
Autor: Forte PR wizualizacja osiedla Dąbrówka Leśna Polana

Dąbrówka Leśna Polana to nowa inwestycja poznańskiej spółki Linea. Mieszkania, domy szeregowe i jednorodzinne, których powierzchnia wynosi od 72 do 105 mkw. powstają w miejscowości Dąbrówka pod Poznaniem. Osiedle Dąbrówka Leśna Polana tworzyć będzie 5 rodzajów budynków: Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma.

Budowę osiedla Dąbrówka Leśna Polana zaplanowano na 5 lat. Prace rozpoczęły się w październiku 2011 r. Obecnie 30 budynków mieszkalnych znajduje się na etapie zaawansowanej budowy. Niedawno rozpoczęła się budowa kolejnych 15 domów. Osiedle tworzyć będzie 5 rodzajów budynków – Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma. Jako pierwsze zostaną oddane do użytku modele Atrium i Piano. Ich budowa zakończy się wiosną przyszłego roku. Z kolei we wrześniu 2013 r. zakończona zostanie realizacja Etiudy i Sonaty. 

Inwestorem i autorem projektu Dąbrówka Leśna Polana jest firma Linea.

Deweloper planuje pomóc przy budowie fragmentu drogi z Dopiewa do Poznania, która przyspieszy komunikację mieszkańców Leśnej Polany z Poznaniem. W pobliżu osiedla mają powstać punkty usługowo-handlowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej