Dąbrówka Leśna Polana. Mieszkania pod Poznaniem

2012-08-03 11:59
Dąbrówka Leśna Polana
Autor: Forte PR wizualizacja osiedla Dąbrówka Leśna Polana

Dąbrówka Leśna Polana to nowa inwestycja poznańskiej spółki Linea. Mieszkania, domy szeregowe i jednorodzinne, których powierzchnia wynosi od 72 do 105 mkw. powstają w miejscowości Dąbrówka pod Poznaniem. Osiedle Dąbrówka Leśna Polana tworzyć będzie 5 rodzajów budynków: Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma.

Budowę osiedla Dąbrówka Leśna Polana zaplanowano na 5 lat. Prace rozpoczęły się w październiku 2011 r. Obecnie 30 budynków mieszkalnych znajduje się na etapie zaawansowanej budowy. Niedawno rozpoczęła się budowa kolejnych 15 domów. Osiedle tworzyć będzie 5 rodzajów budynków – Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma. Jako pierwsze zostaną oddane do użytku modele Atrium i Piano. Ich budowa zakończy się wiosną przyszłego roku. Z kolei we wrześniu 2013 r. zakończona zostanie realizacja Etiudy i Sonaty. 

Inwestorem i autorem projektu Dąbrówka Leśna Polana jest firma Linea.

Deweloper planuje pomóc przy budowie fragmentu drogi z Dopiewa do Poznania, która przyspieszy komunikację mieszkańców Leśnej Polany z Poznaniem. W pobliżu osiedla mają powstać punkty usługowo-handlowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Czytaj więcej