Atal inwestuje w Krakowie

2010-07-16 16:09
Bronowice Residence, Atal SA
Autor: Atal SA Projekt inwestycji Bronowice Residence przygotowała pracownia LINIArchitekci

Deweloper Atal SA wyraźnie zaznaczył w ostatnim czasie swoją obecność w stolicy Małopolski. W roku 2010 firma sfinalizowała osiedle Bronowice Kraków Apartamenty oraz rozpoczęła budowę drugiego etapu tego projektu. W grudniu 2011 roku ukończona zostanie także kolejna krakowska inwestycja dewelopera, Bronowice Residence.

W styczniu bieżącego roku Atal oddał do użytku pierwszą krakowską inwestycję Bronowice Kraków Apartamenty. To osiedle to 163 apartamentów. Planowany termin jej ukończenia II etapu tej inwestycji przypada na początek 2012 roku. W ciągu trzech tygodni od rozpoczęcia sprzedaży, Klienci zarezerwowali 10% mieszkań.

ZOBACZ KONIECZNIE: Więcej inwestycji mieszkaniowych w Polsce

Dodatkowo, firma rozpoczęła prace nad realizacją kompleksu Bronowice Residence. Inwestycja ma się składać z dwóch etapów, z których pierwszy zostanie sfinalizowany w grudniu 2011 r., a drugi pół roku później. Największy z apartamentów, o powierzchni 108 m2, został już sprzedany.

- Cieszymy się, że pomimo wiążących się z kryzysem restrykcyjnych warunków związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego, nasze inwestycje cieszą się tak dużym zainteresowaniem krakowskich klientów. Dostrzegamy w tym mieście olbrzymi potencjał do prowadzenia dalszych działań związanych z rynkiem nieruchomości. - mówi Ewelina Juroszek, kierownik działu sprzedaży Atal. - Jednym z głównych powodów sukcesu naszych osiedli jest to, że są one ściśle sprofilowane na spełnienie oczekiwań konkretnej grupy docelowej. Proponujemy zarówno mieszkania skierowane do rodzin z dziećmi, kameralne lokale dla singli, jak i ekskluzywne, przestronne apartamenty. - dodaje Juroszek.

Bronowice Krakow Apartamenty2.JPG
Autor: Atal SA Opracowaniem Bronowice Kraków Apartamenty zajęła się prowadzona przez arch. Jarosława Hofmana krakowska firma Hofman Projekty – Budownictwo
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej