Apartamenty pełne światła

2007-08-31 12:38

Budimex Dromex podpisał z Bouygues Immobilier Polska kontrakt na realizacje osiedla mieszkaniowego na warszawskim Wilanowie. Termin rozpoczęcia robót wyznaczono na 6 sierpnia 2007 roku.

Osiedle La Lumiere będzie się składać z trzech budynków, w których łącznie powstanie około 500 mieszkań i apartamentów. Realizację projektu podzielono na 3 etapy. W trakcie każdego z nich zostanie wybudowanych około 175 mieszkań.
Budynki będą miały białą elewację z drewnianym wykończeniem.  Duże okna zapewnią maksymalne nasłonecznienie mieszkań.  Każdy lokal będzie miał balkon, a mieszkania usytuowane na parterze ogród. Na osiedlu powstanie podziemny parking z bezpośrednim wyjazdem na ulicę. Na podwórku będą place zabaw. Teren La Lumiere będzie ogrodzony i monitorowany.
Cena metra kwadratowego waha sie od 7 do 11 tys. złotych. Termin zakończenia budowy przewidziano na początek kwietnia 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej