Apartamenty nad Cybiną

2016-10-26 16:20
Apartamenty nad Cybiną
Autor: materiał prasowy Historyczny młyn położony przy ulicy Sarniej w Poznaniu, obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego

Nowoczesne aparatamenty i lofty powstaną w Poznaniu, w XIX-wiecznym młynie położonym w pobliżu jeziora Swarzędzkiego. Młyn nad Cybiną to najnowsza inwestycja Grupy Partner.


W ramach projektu zostanie zrewitalizowany historyczny młyn położony przy ulicy Sarniej w Poznaniu, tuż obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego. Budynek będzie miał od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych, w których powstaną 133 apartamenty, o powierzchni od 41 do 132 m². Na dziedzińcu budynku powstanie duży plac zabaw i park fitness, a na kodygnacji podziemnej będzie hala garażowa.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmie rewitalizację i rozbudowę zabytkowej części młyna. Natomiast w II etapie zostanie dobudowane nowe skrzydło budynku, w którym powstaną nowoczesne apartamenty. I etap zostanie oddany do użytku w styczniu 2018, natomiast II – zakończy się w czerwcu 2018.

Apartamenty nad Cybiną
Autor: materiał prasowy Młyn nad Cybiną to najnowsza inwestycja Grupy Partner

Nazwa inwestycji: Młyn nad Cybiną
Lokalizacja: Poznań, ul. Sarnia
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Grupy Partner
Liczba apartamentów: 133
Liczba kondygnacji: 4-6
Zakończenie budowy: styczeń 2018 (I etap), czerwiec 2018 (II etap)

Czytaj więcej