Apartamenty nad Cybiną

2016-10-26 16:20
Apartamenty nad Cybiną
Autor: materiał prasowy Historyczny młyn położony przy ulicy Sarniej w Poznaniu, obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego

Nowoczesne aparatamenty i lofty powstaną w Poznaniu, w XIX-wiecznym młynie położonym w pobliżu jeziora Swarzędzkiego. Młyn nad Cybiną to najnowsza inwestycja Grupy Partner.


W ramach projektu zostanie zrewitalizowany historyczny młyn położony przy ulicy Sarniej w Poznaniu, tuż obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego. Budynek będzie miał od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych, w których powstaną 133 apartamenty, o powierzchni od 41 do 132 m². Na dziedzińcu budynku powstanie duży plac zabaw i park fitness, a na kodygnacji podziemnej będzie hala garażowa.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmie rewitalizację i rozbudowę zabytkowej części młyna. Natomiast w II etapie zostanie dobudowane nowe skrzydło budynku, w którym powstaną nowoczesne apartamenty. I etap zostanie oddany do użytku w styczniu 2018, natomiast II – zakończy się w czerwcu 2018.

Apartamenty nad Cybiną
Autor: materiał prasowy Młyn nad Cybiną to najnowsza inwestycja Grupy Partner

Nazwa inwestycji: Młyn nad Cybiną
Lokalizacja: Poznań, ul. Sarnia
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Grupy Partner
Liczba apartamentów: 133
Liczba kondygnacji: 4-6
Zakończenie budowy: styczeń 2018 (I etap), czerwiec 2018 (II etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej