Apartamenty na Woli

2016-07-05 13:29
Apartamenty na Woli Art Deco
Autor: STRABAG

Spółka STRABAG została generalnym wykonawcą kompleksu mieszkaniowego Art Deco – Apartamenty na Woli. Inwestycja powstanie na zlecenie firmy TC Forum Art Déco, której udziałowcem jest spółka Terra Casa. Wartość kontraktu to prawie 18 mln zł netto.

Apartamentowiec powstanie u zbiegu ulic Siedmiogrodzkiej i Rogalińskiej w Warszawie. W ramach kontraktu STRABAG wybuduje 9-piętrowy obiekt mieszkalny z częścią usługowo-handlową na parterze. Będzie w nim 67 apartamentów o powierzchni od 30 do 125 m², 2 penthouse’y z dużymi tarasami oraz 4 retro apartamenty typu loft, które znajdą się w odtworzonym budynku fabrycznym z lat 20. W obiekcie zaprojektowano lokale przeznaczone na siłownię i salę fitness. Na dachu apartamentowca powstanie zielony taras z widokiem na panoramę Warszawy, dostępny dla wszystkich mieszkańców. Garaż znajdzie się na dwóch  kondygnacjach podziemnych i będzie w nim 77 miejsc postojowych.

Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w wentylację mechaniczną oraz system przygotowany do montażu klimatyzacji. W całym budynku przewidziano inteligentny system Smart Home, który umożliwi mieszkańcom indywidualne sterowanie m.in. oświetleniem i ogrzewaniem. Wstęp do obiektu chroniony będzie poprzez system kontroli wejścia (kamery i monitoring) oraz czytniki linii papilarnych.

Generalny wykonawca w ramach inwestycji wybuduje również zjazd do budynku z ul. Siedmiogrodzkiej, niezbędną infrastrukturę techniczną oraz zagospodaruje teren wokół budynku. Projekt powstał w pracowni Biuro Projektów Kazimierski i Ryba.

Budowa apartamentowca ruszyła w czerwcu 2016 i zakończy się w lutym 2018.

Apartamenty na Woli Art Deco
Autor: STRABAG Autorem projektu apartamentowca Art Déco są architekci z pracowni Biuro Projektów Kazimierski i Ryba

Nazwa inwestycji: Art Déco
Lokalizacja: zbieg ulic Siedmiogrodzkiej i Rogalińskiej, Warszawa
Funkcja: mieszkalno-usługowo-handlowa
Inwestor: TC Forum Art. Deco Sp. z o.o. Sp.K.
Generalny wykonawca: STRABAG
Projektant: Biuro Projektów Kazimierski i Ryba
Całkowita powierzchnia: 9148,5m²
Powierzchnia użytkowa: 4005 m²
Powierzchnia działki: 1360m²
Liczba kondygnacji: 9
Rozpoczęcie budowy: czerwiec 2016
Zakończenie budowy: luty 2018

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej