Apartamenty Murano już w sprzedaży

2007-09-03 18:28

Ruszyła sprzedaż mieszkań i apartamentów w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie. 262 lokale już czekają na pierwszych nabywców.

Najnowsza inwestycja Budimeksu Nieruchomości - Apartamenty Murano - ruszyła w maju 2007 r. przy ul. Inflanckiej. Osiemnastokondygnacyjna wieża ze szklaną elewacją mieści w sobie luksusowe mieszkania i apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. Bliskość stacji metra pozwala w ciągu kilku minut dojechać do pozostałych części stolicy.

"W I etapie inwestycji oferujemy klientom lokale usytuowane we wschodniej części kompleksu." - mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży - "W ofercie są dostępne: kawalerki - od 33 do 45 m2, mieszkania 2 pokojowe - 45 - 60 m2 oraz lokale 3 i 4 pokojowe o metrażu od 79 do 94 m2. We wszystkich mieszkaniach znajdą się balkony, tarasy lub loggie. Tym, którzy poszukują  mieszkań reprezentacyjnych, o wysokim standardzie proponujemy apartamenty o powierzchni od 160 do 190 m2 i wysokości 3 m, wyposażone w klimatyzację oraz podgrzewane tarasy. Przygotowując projekt zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów i staramy się, aby nasza oferta była urozmaicona, dlatego można w niej znaleźć np. mieszkania z tarasem o powierzchni ponad 51 m2."

Ceny mieszkań w Apartamentach Murano kształtują się na poziomie 10 700 - 18 200 za m2 brutto. Ich sprzedaż prowadzona jest w systemie 10/90 - pierwsza wpłata 10% wartości, pozostałe 90% przed odbiorem kluczy. Cena stała - bez waloryzacji i dodatkowych opłat.

Spółka Budimex Nieruchomości (III miejsce w Krajowym Rankingu Deweloperów 2006) wchodzi w skład największego holdingu budowlanego w Polsce - Grupy Budimex. Kapitał zakładowy spółki wynosi ponad 320 mln zł.

Apartamenty Murano
Autor: Budimex Nieruchomości
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej