Apartamenty Górczyn w Poznaniu. Na inwestycji zawisła wiecha

2012-04-30 12:10
Apartamenty Górczyn w Poznaniu. Na budynku zawsiła wiecha
Autor: PTB Nickel Na apartamentowcu Górczyn zawisła wiecha

Na jesieni 2012 roku, zostaną oddane do użytku kolejne apartamenty w Poznaniu. Generalny wykonawca, PTB Nikiel zakończył już pierwszy etap budowy osiedla Górczyn i tym samym na budynku została zawieszona symboliczna wiecha. Na terenie budowanego obiektu zostanie wybudowane przedszkole. Inwestycja zostanie ukończona w II kwartale 2012 roku.

Budowa osiedla Górczyn rozpoczęła się na jesieni 2010 roku. Generalny wykonawca, spółka PTB Nikiel zakończył już budowę stanu surowego i tym samym 26 kwietnia, na apartamentowcu zawisła symboliczna wiecha.

Przeczytaj również: Art Eco Rezydencja. Eiffage Budownictwo zbuduje apartamenty w Warszawie

Nowe apartamenty w Poznaniu

Uroczystość zawieszenia wiechy zakończyła kolejny etap realizacji Apartamentów Górczyn. Budowa apartamentowca na poznańskim Górczynie, rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku. Inwestycja jest drugim poznańskim projektem mieszkaniowym realizowany przez SAP Apartamenty. Nowe apartamenty w Poznaniu zostaną oddane do użytku w II kwartale 2012 roku. Osiedle Górczyn będzie tworzyło 112 lokali. W budynku znajdą się apartamenty o powierzchni użytkowej od 45 do 144 m2. Mieszkania będa miały tarasy, balkony, a te rozmieszczone na parterze mini-ogródki. Budynek będzie miał podziemny parking na ok. 100 miejsc oraz komórki lokatorskie dla każdego z mieszkań. Obiekt będzie funkcjonalny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestor, SAP Apartamenty zadbał o wygodę mieszkańców i na terenie osiedla wydzielił teren, na którym zostanie wybudowane przedszkole dla małych mieszkańców. Placówka zostanie uruchomiona już 1 września 2012 roku.

Apartamenty Górczyn

Nazwa: Osiedle Górczyn/apartamenty Górczyn
Lokalizacja: ul. Górczyńska 46, Poznań, woj. wielkopolskie
Liczba mieszkań: 112
Stan inwestycji: realizowana
Realizacja: 2010-2012
pow.całkowita [m2]: 17 146
pow.użytkowa [m2]: 8 500 tys.
kubatura [m3]: 5 5264

Inwestor: SAP Apartamenty Sp. z o.o.
Projekt architektoniczny: pracownia architektoniczna Jacek Bułat
Generalny wykonawca: PTB Nikiel Sp. z o.o.

Apartamenty Górczyn w Poznaniu. Wiecha..
Autor: PTB Nickel Apartamenty Górczyn - wizualizacja
Czytaj więcej