Art Eco Rezydencja. Eiffage Budownictwo zbuduje apartamenty w Warszawie

2012-04-23 17:03
Apartament Art Eco Rezydencja, Warszawa
Autor: Marvipol Development Apartamenty w Warszawie zostaną oddane w lutym 2014 roku

W 2014 roku, zostaną oddane do użytku nowe apartamenty w Warszawie. Deweloper wybrał już generalnego wykonawcę osiedla Art Eco Rezydencja. Roboty budowlane w ramach projektu zrealizuje Eiffage Budownictwo. Inwestycja będzie połączeniem sztuki i ekologii.

Jeszcze w kwietniu 2012 roku, Eiffage Budownictwo ropocznie roboty budowlane na warszawskim Żoliborzu. W ramach projektu spółka, wybuduje apartamenty na zlecenie Marvipol Development za 85 mln 700 tys. złotych netto. Nowe apartamenty w Warszawie mają zostać oddane do użytku w lutym 2014 roku.

Przeczytaj również: Silence House. Nowe apartamenty we Wrocławiu

Apartamenty w Warszawie

Art Eco Rezydencja będa tworzyły dwa budynki, szecio oraz dziewięcio kondygnacyjny. Łącznie na terenie obiektu zostanie wybudowanych 291 mieszkań. Apartamenty będą miały powierzchnię od 35 do 125 m2 powierzchni. Centralnym punktem osiedla będzie eleganckie foyer, które zostanie wybudowane vis a vis ul. Powązkowskiej. Na parterze budynku znajdzie się aż 13 lokali usługowo-handlowych o metrażach od 49 do 96 m2. W kondygnacji podziemnej zostanie wybudowany parking na 397 miejsc dla aut i motocykli. Dodatkowo, deweloper, spółka Marvipol przewidział komórki lokatorskie dla przyszłych lokatorów. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu zostaną wybudowane dwa place zabaw dla dzieci. Pierwszy, od strony wschodniej, przewidziany jast dla najmłodszych (do 6 lat), a drugi w centralnej części kompleksu dla dzieci starszych (+6). Oba place będą miały syntetyczną nawierzchnię, w celu amortyzowania upadków.

Eleganckie mieszkania w nowoczesnej aranżacji

Inwestycja Art Eco Rezydencja to projekt, który połączy sztukę i ekologię. Budynki mieszkalne będą miały falistą białą elewację oraz przeszklone barierki na tarasach i balkonach, co nada bryle lekkości. Apartamenty będą przestronne z oddzieloną częścią sypialną. Mieszkania zostaną wykończone naturalnymi materiałami: kamieniem i drewnem.

Apartamenty na Żoliborzu

lokalizacja: ul. Powązkowska 46/50, Warszawa-Żoliborz, woj. mazowieckie
liczba apartamentów: 291
stan inwestycji: planowana
realizacja: 25 kwietnia 2012 - luty 2014

Inwestor: Marvipol Development
Generalny wykonawca: Eiffage Budownictwo Mitex SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej