Apartamentowiec na Woli Justowskiej w Krakowie - wielorodzinna zabudowa w willowej dzielnicy

2013-10-04 16:21
apartamenty krakow echo investment
Autor: Echo Investment Apartamentowcy które mają powstać na Woli Justowskiej będą miały całodobową ochronę

Na Woli Justowskiej w Krakowie mają powstać cztery wielorodzinne budynki apartamentowe. Nowa inwestycja będzie się nazywała Hortus Apartaments. Deweloperem i inwestorem apartamentowca jest Echo Investment.

Nowa inwestycja ma powstać przy ul. Piotra Borowego na Woli Justowskiej w Krakowie. Projekt Hortus Apartaments powstał w krakowskiej pracowni The Blok. Architekci podkreślają udaną próbę wpisania wielorodzinnych budynków w otoczenie willowej dzielnicy. Rozrzeźbiona bryła budynków w połączeniu z wieloplanowym ukształtowaniem elewacji, użycie kamienia i drewna do wykończenia elewacji oraz starannie zaprojektowana zieleń i przestrzeń wspólna - to są cechy inwestycji które mają ją wyróżniać.

W ramach inwestycji ma powstac cztery 3-kondygnacyjne budynki. W każdym znajdzie się 10 apartamnetów o powierzchni od 60 do 135 m2. Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkań w inwestycji to 3 tys. m2. Mieszkania będą miały tarasy, balkony i ogrody. Nabywcy przyszłych apartamentów będą mogli skorzystać z oferty wykończenia apartamentów "pod klucz". Do współpracy inwestor Echo Investment zaprosil pracownię Mobius.

Prace budowlane rozpoczęto w I kwartale 2013 roku, a planowany termin oddania inwestycji w Krakowie do użytku to maj 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Budownictwo Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej