Apartamentowiec na Woli Justowskiej w Krakowie - wielorodzinna zabudowa w willowej dzielnicy

2013-10-04 16:21
apartamenty krakow echo investment
Autor: Echo Investment Apartamentowcy które mają powstać na Woli Justowskiej będą miały całodobową ochronę

Na Woli Justowskiej w Krakowie mają powstać cztery wielorodzinne budynki apartamentowe. Nowa inwestycja będzie się nazywała Hortus Apartaments. Deweloperem i inwestorem apartamentowca jest Echo Investment.

Nowa inwestycja ma powstać przy ul. Piotra Borowego na Woli Justowskiej w Krakowie. Projekt Hortus Apartaments powstał w krakowskiej pracowni The Blok. Architekci podkreślają udaną próbę wpisania wielorodzinnych budynków w otoczenie willowej dzielnicy. Rozrzeźbiona bryła budynków w połączeniu z wieloplanowym ukształtowaniem elewacji, użycie kamienia i drewna do wykończenia elewacji oraz starannie zaprojektowana zieleń i przestrzeń wspólna - to są cechy inwestycji które mają ją wyróżniać.

W ramach inwestycji ma powstac cztery 3-kondygnacyjne budynki. W każdym znajdzie się 10 apartamnetów o powierzchni od 60 do 135 m2. Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkań w inwestycji to 3 tys. m2. Mieszkania będą miały tarasy, balkony i ogrody. Nabywcy przyszłych apartamentów będą mogli skorzystać z oferty wykończenia apartamentów "pod klucz". Do współpracy inwestor Echo Investment zaprosil pracownię Mobius.

Prace budowlane rozpoczęto w I kwartale 2013 roku, a planowany termin oddania inwestycji w Krakowie do użytku to maj 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Budownictwo Polska.

Czytaj więcej