Galeria Północna otwarta. Zobacz, co cię ominie jeśli jej nie odwiedzisz. ZDJĘCIA

2017-09-14 14:01
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych jest sklep brytyjskiej marki Hamleys. Jest to jedna z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami. Nowością jest  to, że zamiast sprzdawców w sklepie są animatorzy zabaw, którzy chętnie przetestują z dziećmi wybrane zabawki.

Aż 200 sklepów, polskie i zagraniczne marki, ogród na dachu, 11-salowe kino – wszystko to w nowej Galerii Północnej, która właśnie wystartowała.

Najemcy przygotowali dla odwiedzających wiele promocji i atrakcji. Zobacz jak wygląda najnowsza i najnowocześniejsza galeria handlowa w Warszawie. Oto nasza fotorelacja.

galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na najwyższym poziomie Galerii Północnej znajduje się strefa food court. To bardzo przyjemnie zaaranżowana przestrzeń utrzymana w jasnych kolorach, z dużą ilością drewnianych akcentów oraz naturalnym oświetleniem, dzięki dużym przeszkleniom w dachu budynku.
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na dachu Galerii Północnej powstał ogólnodostępny ogród. Na zdjeciu wilkinowe domki. Projekt ogrodu powstał w pracowni APA Wojciechowski
galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Niezwykle dekoracyjne oświetlenie kinetyczne przy wejściu głównym do Galerii Północnej. Nie dość, że lampy mają różne kolory, to jeszcze poruszają się w górę i w dół. Zmieniają też kierunek strumienia światła, wyświetlając różne obrazy m.in. logo Galerii Północnej
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz W centralnym punkcie Galerii Północnej stoi najwyższa na swiecie 24-metrowa rzeźba ze stali nierdzewnej wykonana w technologii FIDU. "Wir" – taką nazwę nosi – to dzieło Oskara Zięty, polskiego projektanta. 
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na dachu Galerii Północnej rosną duże drzewa, trawy, powstał plac zabaw dla dzieci, kawiarenki. Ponadto znajduje się tu ddwupoziomowy garaż i wejście do kina.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej