Galeria Północna otwarta. Zobacz, co cię ominie jeśli jej nie odwiedzisz. ZDJĘCIA

2017-09-14 14:01
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych jest sklep brytyjskiej marki Hamleys. Jest to jedna z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami. Nowością jest  to, że zamiast sprzdawców w sklepie są animatorzy zabaw, którzy chętnie przetestują z dziećmi wybrane zabawki.

Aż 200 sklepów, polskie i zagraniczne marki, ogród na dachu, 11-salowe kino – wszystko to w nowej Galerii Północnej, która właśnie wystartowała.

Najemcy przygotowali dla odwiedzających wiele promocji i atrakcji. Zobacz jak wygląda najnowsza i najnowocześniejsza galeria handlowa w Warszawie. Oto nasza fotorelacja.

galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na najwyższym poziomie Galerii Północnej znajduje się strefa food court. To bardzo przyjemnie zaaranżowana przestrzeń utrzymana w jasnych kolorach, z dużą ilością drewnianych akcentów oraz naturalnym oświetleniem, dzięki dużym przeszkleniom w dachu budynku.
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na dachu Galerii Północnej powstał ogólnodostępny ogród. Na zdjeciu wilkinowe domki. Projekt ogrodu powstał w pracowni APA Wojciechowski
galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Niezwykle dekoracyjne oświetlenie kinetyczne przy wejściu głównym do Galerii Północnej. Nie dość, że lampy mają różne kolory, to jeszcze poruszają się w górę i w dół. Zmieniają też kierunek strumienia światła, wyświetlając różne obrazy m.in. logo Galerii Północnej
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz W centralnym punkcie Galerii Północnej stoi najwyższa na swiecie 24-metrowa rzeźba ze stali nierdzewnej wykonana w technologii FIDU. "Wir" – taką nazwę nosi – to dzieło Oskara Zięty, polskiego projektanta. 
Galeria Północna
Autor: Marzena Sarniewicz Na dachu Galerii Północnej rosną duże drzewa, trawy, powstał plac zabaw dla dzieci, kawiarenki. Ponadto znajduje się tu ddwupoziomowy garaż i wejście do kina.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej