Wiecha na Galerii S w Siedlcach. Trwają prace wykończeniowe

2013-01-02 10:16
Galeria S w Siedlcach, Konstanty Strus
Autor: Foto Zarzycki

Zakończono konstrukcję nowej Galerii S w Siedlcach i rozpoczęto prace wykończeniowe. Symbolicznym zakończeniem prac konstrukcyjnych była uroczystość zawieszenia wiechy na budynku galerii, która odbyła się 14 grudnia 2012. Otwarcie Galerii S planowane jest na IV kwartał 2013 roku. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus.

W uroczystości wzięli udział: Wojciech Kudelski, Prezydent Miasta Siedlce oraz Piotr Karaś, Przewodniczący Rady Miasta. Uroczystego poświęcenia budynku w stanie surowym dokonał Proboszcz Parafii Katedralnej w Siedlcach Ks. Prałat Eugeniusz Filipiuk. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele najemców, mediów branżowych i lokalnych, a także inwestorzy oraz firmy związane z procesem inwestycyjnym.
– Uroczystość zawieszenia wiechy na Galerii S jest dla nas ważnym etapem w procesie budowy – mówił Konstanty Strus – inwestor obiektu – To symboliczne zakończenie prac konstrukcyjnych i rozpoczęcie prac wykończeniowych związanych z instalacjami i wykończeniem wnętrz. Cieszymy się że udało się zakończyć ten etap budowy zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem.

Przeczytaj także: Podstawą sukcesu trafny wybór lokalizacji - rozmowa z Konstantym Strusem

Galeria S powstaje u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wojskowej, w ścisłym centrum Siedlec. Miejsce to ma bogate tradycje handlowe, min. dzięki funkcjonującej od wielu lat galerii handlowej, również zrealizowanej  przez Przedsiębiorstwo Budowlane Konstantego Strusa. Nowa Galeria S będzie zintegrowana z istniejącą galerią, a także z zabytkowym budynkiem banku.

Największe centrum handlowe w regionie

Całkowita powierzchnia najmu obiektu wyniesie 34 000 m2 czyniąc go tym samym największym i jedynym centrum handlowym w mieście i regionie. W ofercie centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i punktów usługowych, m.in. supermarket Stokrotka, H&M, kino Helios, marki grupy LPP:Reserved, Mohito,Sinsay, Cropp Town, House, Home &You oraz CCC, Rossmann, Adidas, Nike, Puma, Wrangler, Levis, McDonalds, Coffee Club, Grycan, Kebab, jubiler Yes i inni. Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych.

Otwarcie w IV kwartale 2013 roku

Otwarcie Galerii S planowane jest na IV kwartał 2013 roku. Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S jest siedlecka firma Konstantego Strusa. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Firma realizuje obecnie dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku, a także kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym. Autorem obiektów jest firma architektoniczna Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Galeria S w Siedlcach, Konstanty Strus
Autor: Foto Zarzycki Uroczystość zawieszenia wiechy w Galerii S w Siedlcach
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej