Wiecha na centrum handlowym Bolesławiec City Center. WIDEO

2012-07-02 11:54 r.
Bolesławiec City Center
Autor: Rd bud sp. z o.o. Centrum handlowe Bolesławiec City Center zostanie oddane do użytku w listopadzie 2012 roku

Na Dolnym Śląsku budowane jest kolejne centrum handlowe - Bolesławiec City Center. Wykonawca, RD bud zawiesił już wiechę na budynku. Obiekt będzie pierwszą w mieście galerią o europejskim standardzie. Inwestycja zostanie oddana do użytku w listopadzie 2012 roku.

Już w listpadzie 2012 roku, zostanie otwarte centrum handlowe Bolesławiec City Center. Wykonawca RD bud, podpisał 26 czerwca akt erekcyjny i zawiesił wiechę na obiekcie.

Przeczytaj również: Galeria handlowa City Center z trzygwiazdkowym hotelem. WIDEO

Centrum handlowe Bolesławiec City Center

Centrum Bolesławiec City Center (BC Center) to czterokondygnacyjny budynek o 8 tys. m2 powierzchni użytkowej. W obiekcie znajdą się sklepy, punkty usługowe, biura oraz podziemny parking wyposażony w windę. Obiekt jest pierwszym w mieście centrum handlowym o europejskim standardzie. Bolesławiec City Center budowany jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku. Przypomnijmy, że pod koniec października ubiegłego roku, wmurowano kamień węgielny pod budowę galerii, a roboty budowlane prowadzone są od połowy 2011 roku. RD bud planuje zakończyć budowę w listopadzie i tym samym, centrum handlowe ma zostać oddane do użytku 22 listopada.

Powierzchnię handlowo-usługową (4,6 tys. m2 powierzchni najmu) będzie tworzyło ponad 40 butików i lokali usługowych, z których pięć będzie miało powierzchnię od 200 m2 do 1 tys. m2. Powierzchnia pozostałych trzydziestu pięciu lokali nie przekroczy 200 m2. Na terenie galerii znajdzie się również market spożywczy i salon RTV-AGD.

Bolesławiec City Center w liczbach

Nazwa: Bolesławiec City Center
Lokalizacja: ul. Asnyka, Bolesławiec, woj. dolnośląskie
liczba kondygnacji: 4
pow. całkowita [m2]: 10 089 tys.
pow. użytkowa [m2]: 8 336 tys.
pow.biurowa [m2]: 1 249 tys.
kubatura [m3]:50 479
Stan inwestycji: realizowana
Realizacja: październik 2011-listopad 2012

Inwestor: Antan Development
Projekt architektoniczny: pracownia Rhode Kellermann Wawrowsky
Generalny wykonawca: RD bud.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej