T-Mobile w nowej siedzibie. Kolejny projekt biurowy Ghelamco w Warszawie

2013-07-15 12:22
T-Mobile w nowej siedzibie. Kolejny park biznesu Ghelamco
Autor: Ghelamco Poland T-Mobile Office Park - park biznesu wybudowany przez firmę Ghelamco Poland w Warszawie. Komfort pracy najemców zapewniają m.in. takie udogodnienia jak: otwierane okna, w pełni przeszklona fasada zapewniająca dostęp światła dzielnego, czy regulowany strefowo system wentylacji i oświetlenia

Firma Ghelamco Poland wybudowała na warszawskim Mokotowie kolejny park biznesu - T-Mobile Office Park. Kompleks oferuje 40 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt oddano do użytku w maju 2013 roku. Inwestycja Ghelamco jako pierwsza w Polsce otrzymała certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent". Głównym najemcą budynku jest firma T-Mobile.

T–Mobile Office Park. Kolejny biurowiec na mapie Warszawy

T-Mobile Office Park to trzyczęściowy przeszklony budynek o wysokości od sześciu do ośmiu kondygnacji nadziemnych i trzech podziemnych. Biurowiec oferuje 40 000 mkw. powierzchni. Na terenie kompleksu znajduje się ok. 1300 miejsc parkingowych oraz parkingi i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów. Przed budynkiem dostępne jest przestronne patio z zielenią i elementami małej architektury. Inwestycja zlokalizowana jest na Mokotowie przy ulicy Marynarskiej.

Park biznesu T-Mobile Office Park powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Potwierdzeniem jakości, „zieloności” i energooszczędności projektu jest certyfikat BREEAM na bardzo wysokim poziomie "Excellent". To pierwsza inwestycja w Polsce, która uzyskała taki wynik.

Deweloperem budynku była firma Ghelamco Poland. Biurowiec zaprojektowała pracownia Jaspers & Eyers. Realizacja inwestycji w Warszawie rozpoczęła się w II kwartale 2012 roku. Biurowiec T-Mobile Office Park oddano do użytku w maju 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej