Robyg Business Center w Warszawie. Pierwszy biurowiec dewelopera

2012-02-14 15:13
Robyg Bussines Center - inwestycja Robyg
Autor: Robyg SA Biurowiec Robyg Business Center - wizualizacja

Deweloper Robyg, który dotychczas działał głównie na rynku inwestycji mieszkaniowych, ruszył z realizacją swojego pierwszego projektu komercyjnego. Deweloper wybuduje biurowiec na warszawskim Wilanowie. Pozwolenie na budowę zostało wydane. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2013 roku.

Warszawski deweloper Robyg, który dotychczas w Polsce działał na rynku nieruchomości mieszkaniowych, rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji komercyjnej. W ramach przedsięwzięcia Robyg buduje biurowiec na Wilanowie. Pozwolenie na budowę obiektu zostało wydane.

Przeczytaj również: Galeria handlowa Neptun w Starogardzie Gdańskim ma pozwolenie na budowę

Biurowiec na Wilanowie

W ramach realizacji Robyg wybuduje biurowiec, który będą tworzyć dwa budynki o niskiej zabudowie. Inwestycja, która będzie nosiła nazwę Robyg Business Center, będzie realizowana w dwóch etapach. Nowo budowany biurowiec, już cieszy się dużym zainteresowniem wśród najemców.

- Już w połowie listopada ubiegłego roku, podpisaliśmy pierwszą umowę na wynajem powierzchni handlowych i usługowych - dodaje Zbigniew Okoński, prezes Robyg.

Aktualnie Robyg buduje pierwszy budynek, w którym znajdą się lokale handlowo-usługowe (2,7 tys.m2) oraz biura (5,7 tys. m2). Obiekt będzie miał 8 tys. m2 powierzchni użytkowej. W ramach realizacji Robyg wybuduje parking na 1000 miejsc postojowych. Biurowiec zostanie wybudowany w czerwcu 2013 roku.

Nazwa: Robyg Business Center
Lokalizacja: Al. Rzeczypospolitej, Warszawa (Wilanów), woj. mazowieckie
Realizacja: 2012-2013
Stan inwestycji: w trakcie realizacji

Inwestor: Robyg SA
Projekt architektoniczny: Atelier3 Girtler&Girtler
Generalny wykonawca: Robyg SA
pow. użytkowa [m2]: 35 tys.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej