Robyg Business Center w Warszawie. Pierwszy biurowiec dewelopera

2012-02-14 15:13
Robyg Bussines Center - inwestycja Robyg
Autor: Robyg SA Biurowiec Robyg Business Center - wizualizacja

Deweloper Robyg, który dotychczas działał głównie na rynku inwestycji mieszkaniowych, ruszył z realizacją swojego pierwszego projektu komercyjnego. Deweloper wybuduje biurowiec na warszawskim Wilanowie. Pozwolenie na budowę zostało wydane. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2013 roku.

Warszawski deweloper Robyg, który dotychczas w Polsce działał na rynku nieruchomości mieszkaniowych, rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji komercyjnej. W ramach przedsięwzięcia Robyg buduje biurowiec na Wilanowie. Pozwolenie na budowę obiektu zostało wydane.

Przeczytaj również: Galeria handlowa Neptun w Starogardzie Gdańskim ma pozwolenie na budowę

Biurowiec na Wilanowie

W ramach realizacji Robyg wybuduje biurowiec, który będą tworzyć dwa budynki o niskiej zabudowie. Inwestycja, która będzie nosiła nazwę Robyg Business Center, będzie realizowana w dwóch etapach. Nowo budowany biurowiec, już cieszy się dużym zainteresowniem wśród najemców.

- Już w połowie listopada ubiegłego roku, podpisaliśmy pierwszą umowę na wynajem powierzchni handlowych i usługowych - dodaje Zbigniew Okoński, prezes Robyg.

Aktualnie Robyg buduje pierwszy budynek, w którym znajdą się lokale handlowo-usługowe (2,7 tys.m2) oraz biura (5,7 tys. m2). Obiekt będzie miał 8 tys. m2 powierzchni użytkowej. W ramach realizacji Robyg wybuduje parking na 1000 miejsc postojowych. Biurowiec zostanie wybudowany w czerwcu 2013 roku.

Nazwa: Robyg Business Center
Lokalizacja: Al. Rzeczypospolitej, Warszawa (Wilanów), woj. mazowieckie
Realizacja: 2012-2013
Stan inwestycji: w trakcie realizacji

Inwestor: Robyg SA
Projekt architektoniczny: Atelier3 Girtler&Girtler
Generalny wykonawca: Robyg SA
pow. użytkowa [m2]: 35 tys.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej