Piotrkowska 155 – w centrum Łodzi powstaje wielofunkcyjny kompleks

2017-05-05 14:19
Budynek wielofuncyjny w Łodzi Piotrkowska 155
Autor: materiał prasowy Kompleks Piotrkowska 155 w centrum Łodzi

Piotrkowska 155 to wielofunkcyjny kompleks handlowo-biurowo-hotelowy, którego deweloperem jest Master Management Group. Zakończenie budowy zaplanowano na pierwszy kwartał 2018.

Prace na budowie przebiegają zgodnie z harmonogramem. Kompleks powstaje na skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i Al. Mickiewicza. Będzie w nim łącznie około 25 tys. m² powierzchni całkowitej przeznaczonej na biura, handel i usługi. W obiekcie powstaną sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerie, klub fitness i klinika medyczna. Każdy budynek i lokal usługowy będzie miał osobne wejście. Na kondygnacjach podziemnych powstanie też dwupoziomowy parking dla ponad 130 samochodów.

Projekt kompleksu został opracowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM i z zastosowaniem technologii minimalizujących wpływ na środowisko naturalne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej