Pierwszy Leroy Merlin w Krakowie

2007-06-04 16:34
leroy lerlin
Autor: brak danych

Nowy market francuskiej sieci Leroy Merlin otwarto 10 listopada br. w Modlniczce koło Krakowa. Jest to pierwszy sklep tej sieci w okolicy Krakowa i czternasty w Polsce.

Nowy market ma powierzchnię 12 tys. 400 m.kw. i można w nim znaleźć ok. 45 tys. artykułów. Są to zarówno akcesoria budowlane, jak i dekoracyjne. Dla klientów marketu przygotowano 400 miejsc parkingowych.

W nowym sklepie pracę znalazło ok. 200 osób. 80 proc. oferowanych towarów pochodzi od polskich producentów i dystrybutorów. Obecnie Grupa Leroy Merlin ma 230 sklepów na całym świecie. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Właśnie wtedy w Piasecznie koło Warszawy otwarto pierwszy market. Wkrótce pojawiły się kolejne. Obecnie w naszym kraju jest 14 sklepów tej sieci, a każdy z nich ma powierzchnię od 8 do 18 tys. m.kw. Grupa Leroy Merlin planuje otwarcie kolejnych sklepów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej