Nowa inwestycja w Warszawie - modowy koncept parku handlowego MODO

2015-02-11 12:12
MODO Dom Mody – nowa inwestycja powstanie przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie
Autor: APA - Wojciechowski Sp. z o.o. MODO Dom Mody – nowa inwestycja powstanie przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie

Dom mody MODO to nowy koncept i alternatywa dla galerii handlowej. Nowa inwestycja otwarta zostanie jesienią 2015 w Warszawie. Będzie to pierwszy w Polsce tego typu park handlowy. Autorem projektu jest APA Wojciechowski.

Pierwsza taka galeria handlowa w kraju – MODO dom mody

Przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie powstanie nowa inwestycja – pierwszy w Polsce butikowy koncept centrum handlowego. Otwarcie domu modowego zaplanowano na IV kwartał 2015. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Devin Investments. Projekt architektoniczny parku handlowego przygotowała pracownia APA Wojciechowski. Generalny wykonawca to firma Budner SA.

Już jesienią 2015 renomowane marki i projektanci mody zaprezentują swoją ofertę w 350 butikach zlokalizowanych na powierzchni 16 tys. m2. Koncepcja galerii handlowej MODO odbiega od standardowego parku handlowego. Do różnic należy większy wybór marek oraz brak kolekcji sieciowych i outletów. Powierzchnia nowej inwestycji podzielona będzie na specjalne strefy dostosowane do potrzeb poszczególnych grup klientów. Są to:  Pop Fashion  – strefa mody popularnej, Brand Fashion – strefa wiodących marek i Art Fashion – strefa designu.

Nazwa inwestycji: Budowa MODO domu mody
Adres inwestycji: Łopuszańska 22, Włochy, Warszawa
Inwestor: Devin Investments Sp. z o.o
Autor projektu architektonicznego: APA Wojciehcowski
Generalny wykonawca: Budner SA
Początek realizacji: I kwartał 2015
Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2015
Powierzchnia użytkowa: 16 000 m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej