Nowa inwestycja w Mikołajkach

2009-08-19 11:17
Zespół hotelowo-apartamentowy
Autor: Inpro SA

W samym sercu Mazur powstanie zespół hotelowo-apartamentowy Mikołajki. Inwestor i wykonawca - firma Inpro SA uzyskała właśnie pozwolenie na budowę.

Hotel położony będzie na półwyspie z bezpośrednim dostępem  do jeziora. W zachodniej części półwyspu zaprojektowano przystań jachtową. Na Wyspie Ptasiej wybudowane zostaną apartamenty, przeznaczone na sprzedaż. Wyspa będzie połączona z hotelem pomostem o długości 150 m oraz szklanym podgrzewanym tunelem zawieszonym nad wodą.  Budynek apartamentowy zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić jego użytkownikom maksymalny kontakt z otaczającym krajobrazem oraz optymalne nasłonecznienie. Powierzchnia apartamentów wahać się będzie od 32,9 m2 do 104,8 m2. Hotel dysponował będzie 145 pokojami dwuosobowymi, 3 pokojami dla osób niepełnosprawnych oraz 3 apartamentami dwupokojowymi. Na terenie obiektu znajdą się: restauracja z tarasem widokowym na jezioro, recepcja, lobby bar, basen, SPA, sauny, fitness, squash, symulator do gry w golfa, sale konferencyjne i bankietowe, pokój zabaw dla dzieci, night club, kręgielnia.
Autorem projektu jest firma Coplan Polska sp. z o.o. Oddział Gdańsk. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na koniec 2010 r.

Informacja o inwestycji w Mikołajkach

Zespół hotelowo-apartamentowy
Autor: Inpro SA Apartamenty na Wyspie Ptasiej
Zespół hotelowo-apartamentowy Mikołajki
Autor: Inpro SA Hotel będzie mógł pomieścić jednorazowo 302 osoby
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej