Nowa inwestycja Goodmana - centrum logistyczne Poznań Airport Logistics Centre

2015-02-06 11:48

Podpisanie umowy z pierwszym klientem pozwoliło firmie Goodman rozpocząć nową inwestycje na poznańskim rynku powierzchni magazynowych. Pierwsza inwestycja w centrum logistycznym Poznań Airport Logistics Centre ma być gotowa w połowie 2015 roku i będzie miała 16 000 m2.

Rozpoczęta inwestycja to pierwszy magazyn o powierzchni 16 000 m2, z czego na 4500 m2 jest już podpisana umowa, pozostała powierzchnia magazynowa jest budowana spekulacyjnie. Docelowo centrum logistyczne Poznań Airport Logistics Centre ma mieć 52 000 m2. Goodman Poznań Airport Logistics Centre położone jest w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego Ławica z bezpośrednim połączeniem z autostradą A2 poprzez drogę ekspresową S11.

Inwestor, firma Goodman, deklaruje, że wszystkie obiekty w Poznań Airport Logistics Centre będą wyposażone w rozwiązania, które pozwolą klientom na optymalizację kosztów użytkowania obiektu.

goodman poznan centrum logistyczne
Autor: Goodman Poznań Airport Logistics Centre ma szansę na szybką realizację ze względu na rosnący popyt oraz niski współczynnik pustostanów na poznańskim rynku powierzchni magazynowej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej