Nietypowe hotele na świecie. Sieć niemieckich hoteli Motel One. Eleganckie pokoje hotelowe jako wizytówka obiektu.

2013-08-28 16:34
Motel One Lounge Berlin-Hautpbahnhof
Autor: Motel One Strefa lobby w hotelu Motel One w Berlinie wyposażona jest w eleganckie, komfortowe meble

Eleganckie wyposażenie hoteli może stanowić doskonałą zachętę dla turystów. Bardzo duże znaczenie ma również dogodna lokalizacja. Obiekty niemieckiej sieci Motel One są usytuowane w punktach, do których łatwo dojechać dowolnym środkiem lokomocji.

Eleganckie hotele to miejsca, do których goście chętnie wracają. Wiadomo bowiem, że estetycznie wyposażone pokoje hotelowe to podstawa w tego typu obiektach. Doskonałym przykładem są tu hotele Motel One, znajdujące się m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Kolonii. Obiekty zaczynały powstawać ok. 10 lat temu, a aktualnie dobiega końca trzecia już przemiana ich wizerunku. Na początku były to wnętrza wzorowane na hotelach Formuła 1 czy ETAP, w dogodnych lokalizacjach zarówno dla podróżujących samochodem, jak i samolotem czy pociągiem. Wyposażenie hoteli Motel One naprawdę robi wrażenie. W holu wejściowym znajduje się lobby z recepcją i barem, wyposażone w skórzane kanapy, fotele oraz stoły. Zimą, na telewizorze plazmowym, można wyświetlić cyfrowy kominek, zaś latem – rybki w akwarium cyfrowym. Pokoje hotelowe zaaranżowane zostały w barwach brązowych i turkusowych, dzięki czemu obiektów Motel One nie można pomylić z żadnymi innymi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej