Multipleks w Blue City

2007-06-04 16:55

W kompleksie handlowo-rozrywkowym Blue City na warszawskiej Ochocie powstanie 11-salowy multipleks. Szacowany koszt tej inwestycji wynosi ok. 10 mln dolarów.

11 sal kinowych pomieści 2,5 tys. widzów. Otwarcie kina ma nastąpić na przełomie 2005 i 2006 roku.

- Kino to jedna z ulubionych rozrywek Polaków w różnym wieku, dlatego od samego początku chcieliśmy, aby było częścią naszego centrum. Do jego stworzenia mobilizowali nas również mieszkańcy Ochoty oraz miejscowości położonych na Zachód od Warszawy, którzy z utęsknieniem czekają na pierwsze nowoczesne kino w tej części miasta - powiedział Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.
- Cieszymy się, że te dążenia zaowocowały współpracą z Multikinem, operatorem znanym z wysokiej jakości i atrakcyjnej oferty - dodał.

Z nawiązania współpracy jest także zadowolony Paweł Wachnik, dyrektor generalny Multikina.
- Możliwość otwarcia naszego kina w kompleksie Blue City jest dla nas niezwykle atrakcyjna ze względu na lokalizację centrum, a także możliwość współpracy z dynamicznym partnerem, rozumiejącym, że w obecnym świecie istotne są także niestandardowe promocje i akcje wychodzące poza ustalone ramy - powiedział.
- Jesteśmy przekonani, że wszystkie aktywności i promocje rynku kinowego, w których Multikino jest niekwestionowanym liderem, znajdą swoją przestrzeń do realizacji w Blue City.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej