Kolejne powierzchnie wynajęte

2007-06-06 17:48
bik
Autor: brak danych

W kwietniu 2007 roku Biuro Inwestycji Kapitałowych podpisało umowę najmu na 4 moduły magazynowe o powierzchni około 2900 mkw. z firmą LPP SA w Centrum Logistycznym Pruszcz Gdański.

LPP SA jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw działających w branży odzieżowej. Nowy najemca wypełnił w 100% powierzchnię magazynową dostępną w Centrum Logistycznym Pruszcz Gdański. Jedyną wolną powierzchnią dostępną dla potencjalnych klientw jest powierzchnia biurowa antresoli, która może zostać zaprojektowana i wykończona wedle zaleceń klienta.


Centrum Logistyczne Pruszcz Gdański

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA podpisało także na początku maja 2007 umowę najmu na powierzchnię magazynową w realizowanej I fazie Śląskiego Centrum Logistycznego. Około 2400 mkw. powierzchni magazynowej wraz z 350 mkw. powierzchni biurowej zostało wynajęte firmie Saol Sp. z o.o., która wchodzi w skład Central European Distribution Corporation (CEDC) - jednego z największych producentw napojów alkoholowych działających na terenie Polski. Jest to kolejny najemca z grupy CEDC po Carey Agri International Poland Sp. z o.o oraz Multi-ex S.A. zajmujący powierzchnię magazynową w obiektach znajdujących się w posiadaniu Biura Inwestycji Kapitałowych. Umowa została podpisana na pięć lat z możliwością przedłużenia. Powierzchnia zostanie przekazana firmie do użytku już po okresie wakacyjnym.


Śląskie Centrum Logistyczne

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej