Kolejne hotele B&B w Łodzi i Katowicach

2016-04-13 14:34
Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Autor: B&B Hotel Wizualizacja hotelu B&B w Katowicach

Międzynarodowa sieć hotelowa B&B jeszcze w 2016 roku odda do użytkowania dwa kolejne obiekty. Prace na budowach są bardzo zaawansowane.

Grupa B&B Hotels dotychczas wybudowała w Polsce trzy hotele – w Warszawie (B&B Warszawa-Okęcie), Toruniu (B&B Toruń) oraz we Wrocławiu (B&B Wrocław Centrum). Aktualnie trwają prace przy budowie dwóch kolejnych – w Łodzi i Katowicach. Obiekty zaprojektowała Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol.

B&B Łódź
Hotel powstaje w centrum Łodzi przy al. Kościuszki 14. Do dyspozycji gości będzie 149 pokoi. Dla klientów biznesowych zaprojektowano nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną. W budynku będą również parkingi podziemne i naziemne. Prace na budowie przebiegają zgodnie z harmonogramem. Aktualnie trwa montaż poszycia dachu oraz elewacji. Rozpoczęto również prace związane z układaniem wykładzin w pokojach i montażem drzwi. Jednocześnie porządkowany jest teren na zewnętrz budynku. Generalnym wykonawcą Łódzkiej inwestycji jest firma CFE Polska.

Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Autor: B&B Hotel Zdjęcie z budowy hotelu B&B w Łodzi
Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Autor: B&B Hotel Wizualizacja hotelu B&B w Łodzi

B&B Katowice
Hotel powstaje u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej w Katowicach. Będzie w nim 105 pokoi. Tu również znajdzie się miejsce na nowoczesną salę konferencyjną z zapleczem multimedialnym. Na kondygnacji podziemnej będzie parking. Prace na budowie postępują bardzo sprawnie i bez opóźnień. Konstrukcja budynku gotowa jest już w 70%. Trwają prace przy elewacji. Jednocześnie realizowany jest montaż instalacji i prowadzone roboty wykończeniowe. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud.

Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Autor: B&B Hotel Zdjęcie z budowy hotelu B&B w Katowicach
Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Autor: materiał prasowy Generalnym wykonawcą hotelu B&B w Katowicach była firma RD Bud

Nazwa inwestycji: Hotele B&B w Łodzi i Katowicach
Lokalizacja: al. Kościuszki 14, Łódź; zbieg ulic Opolskiej i Sokolskiej, Katowice
Funkcja: hotelowa
Inwestor: Grupa B&B Hotels
Generalny wykonawca: CFE Polska (inwestycja w Łodzi), RD Bud (inwestycja w Katowicach)
Projektant: Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol
Zakończenie budowy: jesień 2016 (Łódź i Katowice)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej