Galeria Pomorska w Bydgoszczy uzyskała plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający rozbudowę Galerii

2010-04-14 13:44
Galeria Pomorska w Bydgoszczy - rozbudowa
Autor: Jones Lang LaSalle

Galeria Pomorska w Bydgoszczy uzyskała plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający rozbudowę Galerii. Miasto Bydgoszcz zatwierdziło plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający znaczną rozbudowę Galerii Pomorskiej. Zatwierdzony w 2009 roku plan zezwala Galerii o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych podwoić swoją wielkość w ramach zajmowanej działki o powierzchni 8.5 ha, zapewniając jednocześnie dodatkową powierzchnię parkingową.

Stuart Lang, Asset Manager w firmie Balmain Asset Management wyraził opinię : “Nowy plan z większą pewnością zezwala nam na realizację rozbudowy Galerii odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony najemców na powierzchnię handlową, w tym prosperującym Centrum Handlowym”.
Magdalena Kondeja, Leasing Manager w firmie Balmain dodała: “ Zainteresowanie ze strony wielu najemców nie obecnych jeszcze w Bydgoszczy jak i tych zainteresowanych powiększeniem obecnie wynajmowanych lokali utrzymuje się na wysokim poziomie”.
Edyta Potera, dyrektor w dziale najmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle, powiedziała, “Obecnie obserwujemy bardziej selektywne i ostrożne podejście najemców w kwestii wyboru nowych lokalizacji. Najemcy preferują dobrze funkcjonujące centra handlowe o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak Galeria Pomorska”.

Galeria Pomorska

Galeria Pomorska jest najdłużej istniejącym regionalnym centrum handlowym w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ul. Fordońskiej 141 z Hipermarketem Carrefour oraz 100 sklepami takimi jak H&M, Reserved, Smyk, Empik, KappAhl, RTV Euro AGD, Almi Decor, Takko, CCC, Douglas, McDonalds i rodzinną kręgielną. Firma Jones Lang LaSalle jest odpowiedzialna za najem w Galerii Pomorskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej