Echo Investment wykupiła nieruchomość przy Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze

2015-04-01 13:53
Galeria Sudecka – w jej sąsiedztwie powstanie park handlowy z marketem budowlanym Leroy Merlin
Autor: mat. firmy Galeria Sudecka – w jej sąsiedztwie powstanie park handlowy z marketem budowlanym Leroy Merlin

Spółka Echo Investment wykupiła kolejną działkę pod nową inwestycję w Jeleniej Górze. Teren znajduje się w bliskim sąsiedztwie realizowanej właśnie Galerii Sudeckiej. Powstanie tam park handlowy

Obok Galerii Sudeckiej powstanie park handlowy

Na północny-wschód od obecnie realizowanej Galerii Sudeckiej znajduje się teren, który wykupiła właśnie kielecka spółka Echo Investment. Na działce realizowany będzie kolejny park handlowy, w którym znajdzie się m. in. market budowlany Leroy Merlin. Obiekt ma być wyposażony w parking na 500 miejsc. Decyzja o powstaniu nowej inwestycji tuż obok realizowanej galerii handlowej, wynika ze strategii inwestora, który chce stworzyć w Jeleniej Górze największe centrum handlowo – rozrywkowe w regionie.

Realizacja Galerii Sudeckiej przy ul. Jana Pawła II 51 w Jeleniej Górze odbywa się zgodnie z harmonogramem. Park handlowy o powierzhcni 53000 m2 jest już zajęty przez wynajmujących w 99%. W ofercie zostały już tylko trzy niewielkie lokale. W ostatnim czasie inwestor podpisał umowy m.in. z siecią C&A (1 200 m2), a także z firmami Szachownica, Orsay, Bytom, Magnetic i Medicine, Aquael ZOO, Pawo, Badura, Prezenciarnia, Simple, Vision Express. Większość najemców już przejęła powierzchnie. Swoje lokale przygotowywują m.in. Helios, Fabryka Formy, Reserved, C&A, Go Sport, Super-Pharm, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, Martes Sport, Diverse, CCC.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej