Drugie narodziny hotelu Masuria

2008-07-09 15:00
Hotel
Autor: Europejski Fundusz Hipoteczny

Hotel Masuria położony jest miejscowości Worliny w gminie Łukta w województwie warmińsko-mazurskim. Obiekt został oddany do użytku w 2005 roku, aktualnie trwa jego rozbudowa.

Obecnie powierzchnia użytkowa hotelu wynosi 4 096 m2. Dysponuje 50 pokojami oraz łącznie 108 miejscami noclegowymi.
Na terenie hotelu znajduje się restauracja na 100 osób, kawiarnia, klub nocny, kręgielnia, siłownia i solarium. Ponadto w obiekcie jest centrum SPA, wyposażone w basen, saunę suchą, jacuzzi oraz 3 gabinety odnowy biologicznej.
Istniejące obecnie centrum konferencyjne składa się z 3 sal, posiadających łącznie 190 miejsc.

W wyniku rozbudowy zostanie ona zwiększona o 1 383 m2, czyli ponad jedna trzecią w stosunku do obecnej powierzchni. Powstanie 16 nowych pokoi, a liczba miejsc noclegowych wzrośnie o 28. Ponadto dzięki rozbudowie hotel zyska dodatkową, nowoczesna salę konferencyjną o powierzchni 338 m2, przystosowaną do organizacji imprez szkoleniowo-konferencyjnych dla maksymalnie 120 osób.

Rozbudowa hotelu obejmuje również wdrożenie systemu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dla większego bezpieczeństwa zostanie rozbudowana ochrona i monitoring na terenie obiektu.
W hotelu wdrożone zostanie także nowoczesne ogrzewanie ekologiczne olejem opałowym, które będzie wspomagane instalacja wykorzystującą energię słoneczną.

 Po rozbudowie wartość hotelu wzrośnie do 25 mln. Prace budowlane zostaną zakończone we wrześniu 2008 roku.

lipiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej