Centrum NoVa Park zostanie rozbudowane

2016-09-05 15:22
Centrum Handlowe Nova Park
Autor: materiał prasowy Właścicielem centrum handlowego Nova Park jest węgierski deweloper Futurea

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, które zostało otwarte w 2012 roku. Wkrótce ruszy I etap rozbudowy galerii. Projekt przygotowało biuro Chapman Taylor.

Centrum handlowe Nova Park mieści się przy ul. Przemysłowej 2 w Gorzowie Wielkopolskim. Jego właścicielem jest węgierski deweloper Futureal, a zarządcą firma Apsys Polska, która w ramach umowy odpowiada za zarządzanie centrum handlowym i umowami najmu oraz leasing i marketing.

Rozbudowa będzie przebiegać w dwóch etapach. Inwestor niebawem rozpocznie I fazę rozbudowy centrum handlowego. Zakończy się ona w 2018 roku i powiększy istniejący obiekt o 3500 m² powierzchni handlowej. W kolejnym etapie do użytku zostanie oddanych kolejne 6500 m². Do 2020 roku centrum powiększy się o około 10 000 m², a jego powierzchnia całkowita wyniesie prawie 42 500 m².

NoVa Park – jako pierwsze centrum handlowe w Polsce – otrzymało międzynarodowy certyfikat BREEAM® In-Use z oceną „Excellent” zarówno w kategorii Building Management (Zarządzanie obiektem), jak i Asset Rating (Ekologiczna charakterystyka budynku).

Nazwa inwestycji: NoVa Park
Lokalizacja: ul. Przemysłowa 2
Funkcja: centrum handlowe
Inwestor: Futureal Management Poland Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: w trakcie wyboru
Zarządca: Apsys Polska S.A.
Projektant: Chapman Taylor
Całkowita powierzchnia: 42 500 m² (po zakończeniu dwóch etapów rozbudowy)
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2016
Zakończenie budowy: 2018 (I etap), 2020 (II etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej