Biurowiec Wikana Biznes Park ma zapewnione finansowanie

2012-09-07 12:40
Wikana Biznes Park
Autor: WIKANA SA Wikana Biznes Park - wizualizacja

W czerwcu 2013 roku w lubelskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Europark Mielec zostanie oddany do użytku biurowiec Wikana Biznes Park. Inwestor, spółka Wikana Invest podpisał umowę o finansowanie inwestycji z Bankiem PKO SA.

Od lutego na terenie Lubelskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Henpol buduje biurowiec Wikana Biznes Park. Inwestor - Wikana Invest podpisał z Bankiem PKO SA umowę kredytową na realizację projektu. 

Przeczytaj również: Biurowiec OPERA Office ma pozwolenie na użytkowanie

Umowa o finansowanie inwestycji pomiędzy Wikana Invest a Bankiem została podpisana 6 września. Wartość umowy kredytowej opiewa na 53,7 mln złotych a kwota ta zostanie w 75 proc. przeznaczona na finansowanie budowy Wikana Business Park.

Biurowiec Wikana Biznes Park

Pozyskane od Banku PKO środki sfinansują budowę kompleksu Wikana Biznes Park, który będzie składał się z dwusegmentowego biurowca oraz hali wysokiego składownia. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszej kolejności zostanie wybudowany biurowiec, którego dwa segmenty będą połączone ze sobą szklanym łącznikiem. W ramach tej części projektu, na czterech kondygnacjach budynku zostaną wybudowane biura, o łącznej powierzchni 14 tys. m2. Pierwszy etap inwestycji ma zakończyć się w listopadzie, a cały kompleks ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2013 roku.

Wikana Biznes Park

nazwa: Wikana Biznes Park
pow. użytkowa [m2]: 14 tys.
lokalizacja: ul. Grygowa, Lublin (woj. lubelskie)
stan inwestycji: realizowana
realizacja: luty 2012- czerwiec 2013

Inwestor: Wikana Invest
Projekt architektoniczny: Bayer Projekt
Generalny wykonawca: Henpol.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej