Biurowiec OPERA Office ma pozwolenie na użytkowanie

2012-08-27 10:38
Opera Office w Gdańsku
Autor: materiały od Jones Lang LaSalle Biurowiec OPERA Office tworzą dwa skrzydła - czteropiętrowa część A i trzypiętrowa część B

Firma Euro-Styl otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku biurowego OPERA Office w Gdańsku. We wrześniu do biurowca wprowadzą się  pierwsi najemcy. Swoje powierzchnie będą mogli aranżować w formie open space jak i oddzielnych biur.

OPERA Office - nowe powierzchnie biurowe w Gdańsku

Budynek biurowy OPERA Office stanął przy al. Zwycięstwa w Gdańsku, obok Opery Bałtyckiej, w bliskim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej i stacji SKM Politechnika. Biurowiec składa się z dwóch skrzydeł – czteropiętrowej części A o powierzchni piętra około 700 mkw. oraz trzypiętrowej części B o powierzchni piętra ok. 1000 mkw. Cały budynek to 7600 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

OPERA Office - budynek biurowy klasy A w Gdańsku

Budynek biurowy OPERA Office wyposażony jest we wszystkie udogodnienia techniczne, które powinien spełniać biurowiec klasy A (klimatyzacja z nawilżaniem, agregat prądotwórczy, BMS, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, instalacje elektryczne, okablowanie IT i puszki podłogowe oraz uchylne okna). Najemcy będą mogli aranżować powierzchnie zgodnie ze swoimi potrzebami - zarówno w formie tzw. open space, jak i oddzielnych biur.

Przygotowano także parkingi - podziemny oraz naziemny, na odpowiednio 122 i 79 miejsc postojowych. Na poziomie -1 znajduje się specjalny parking oraz prysznice dla osób dojeżdżających do pracy na rowerach.

Swoje biura w OPERZE Office będą miały m.in. takie firmy jak:  Lloyd’s Register, KPMG, Raiffeisen Bank, Lufthansa Systems Poland, Metsä Group, kancelaria BSJP oraz  spółka Euro Styl. Firmy wprowadzą się we wrześniu i wypełnią 95% budynku. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna była firma Jones Lang LaSalle.

Obecnie firma Euro Styl przygotowuje trzy inwestycje komercyjne Euro Office Park w Gdańsku, Centaurus w Olsztynie oraz biurowiec przy ul. Woronicza w Warszawie. Łączna powierzchnia tych obiektów to ponad 75 000 mkw., z czego prawie 30 000 mkw. zostało już skomercjalizowane.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej