Biurowiec OPERA Office ma pozwolenie na użytkowanie

2012-08-27 10:38
Opera Office w Gdańsku
Autor: materiały od Jones Lang LaSalle Biurowiec OPERA Office tworzą dwa skrzydła - czteropiętrowa część A i trzypiętrowa część B

Firma Euro-Styl otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku biurowego OPERA Office w Gdańsku. We wrześniu do biurowca wprowadzą się  pierwsi najemcy. Swoje powierzchnie będą mogli aranżować w formie open space jak i oddzielnych biur.

OPERA Office - nowe powierzchnie biurowe w Gdańsku

Budynek biurowy OPERA Office stanął przy al. Zwycięstwa w Gdańsku, obok Opery Bałtyckiej, w bliskim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej i stacji SKM Politechnika. Biurowiec składa się z dwóch skrzydeł – czteropiętrowej części A o powierzchni piętra około 700 mkw. oraz trzypiętrowej części B o powierzchni piętra ok. 1000 mkw. Cały budynek to 7600 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

OPERA Office - budynek biurowy klasy A w Gdańsku

Budynek biurowy OPERA Office wyposażony jest we wszystkie udogodnienia techniczne, które powinien spełniać biurowiec klasy A (klimatyzacja z nawilżaniem, agregat prądotwórczy, BMS, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, instalacje elektryczne, okablowanie IT i puszki podłogowe oraz uchylne okna). Najemcy będą mogli aranżować powierzchnie zgodnie ze swoimi potrzebami - zarówno w formie tzw. open space, jak i oddzielnych biur.

Przygotowano także parkingi - podziemny oraz naziemny, na odpowiednio 122 i 79 miejsc postojowych. Na poziomie -1 znajduje się specjalny parking oraz prysznice dla osób dojeżdżających do pracy na rowerach.

Swoje biura w OPERZE Office będą miały m.in. takie firmy jak:  Lloyd’s Register, KPMG, Raiffeisen Bank, Lufthansa Systems Poland, Metsä Group, kancelaria BSJP oraz  spółka Euro Styl. Firmy wprowadzą się we wrześniu i wypełnią 95% budynku. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna była firma Jones Lang LaSalle.

Obecnie firma Euro Styl przygotowuje trzy inwestycje komercyjne Euro Office Park w Gdańsku, Centaurus w Olsztynie oraz biurowiec przy ul. Woronicza w Warszawie. Łączna powierzchnia tych obiektów to ponad 75 000 mkw., z czego prawie 30 000 mkw. zostało już skomercjalizowane.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej