Biurowiec Graffit – nowa inwestycja biurowa przy Domaniewskiej w Warszawie

2015-03-25 12:38
Biurowiec Graffit – nowa iwnestycja, która realizowana będzie na Mokotowie
Autor: Rolfe Judd Biurowiec Graffit – nowa iwnestycja, która realizowana będzie na Mokotowie

Hines Polska wybuduje kolejny obiekt biurowo-usługowy przy ul. Domaniewskiej na Mokotowie. Autorem koncepcji architektonicznej biurowca Graffit jest pracownia Rolfe Judd

Hines Polska buduje kolejny biurowiec na Mokotowie

Mokotów wzbogaci się o kolejną powierzchnię biurową. Przy ul. Domaniewskiej 28 powstanie nowa inwestycja – 7-kondygnacyjny biurowiec Graffit. Inwestorem jest firma Hines Polska. Obiekt ma zaoferować ok. 18 tys. m2 powierzchni biurowej klasy A. Każde piętro ma mieć ok. 2,6 tys. m2 powierzchni użytkowej i charakteryzować się niskim współczynnikiem powierzchni wspólnych. Realizacja zakłada również zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych dla przyszłych najemców. Ponadto, obiekt ma zostać najbliżej położoną tego typu inwestycją na Mokotowie, w odniesieniu do stacji Metra Wilanowska. Za projekt architektoniczny biurowca Griffin odpowiada polski oddział pracowni Rolfe Judd z Londynu. Planowany termin oddania budynku do użytku planowany jest na pierwszą połowę 2017.

To już druga tego typu nowa inwestycja, która będzie realizowana przez Hines Polska w Warszawie. Obecnie trwa budowa pierwszej  biurowca Proximo na warszawskiej Woli. Łączna powierzchnia użytkowa biur tej inwestycji wyniesie 28,4 m2, z czego 2 tys. m2 przeznaczonych będzie na handel i usługi. Obiekt ma być gotowy w II kwartale 2016.

Nazwa inwestycji: Biurowiec Graffit
Adres inwestycji: ul. Domaniewska 28, Mokotów, Warszawa
Inwestor: Hines Polska
Autor projektu architektonicznego: Rolfe Judd Polska
Generalny wykonawca: do ustalenia
Początek realizacji: marzec 2015
Planowane oddanie do użytku: I połowa 2017
Powierzchnia użytkowa: 18000 m2
 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej