ZŁOTA 44 przekazuje urządzenie do pomiaru temperatury i podświetla fasadę wieżowca

2020-04-02 11:33
Złota
Autor: materiały prasowe

ZŁOTA 44 przekaże szpitalowi w Grodzisku Mazowieckim nowoczesny aparat termowizyjny, do pomiaru temperatury ciała na odległość. Ponadto co kilka dni elewacja apartamentowca ZŁOTA 44 będzie podświetlana w barwach narodowych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Jednym z podstawowych objawów zakażenia COVID-19 jest wzrost temperatury ciała, dlatego też ZŁOTA 44 zdecydowała się podarować szpitalowi w Grodzisku Mazowieckim specjalistyczne urządzenie do jej pomiaru. Umożliwi ono personelowi medycznemu zachować bezpieczną odległość od zakażonego, podczas wykrywania pierwszych symptomów choroby.

To nie koniec. Złota 44 zamierza zakupić kolejne takie urządzenie. Jeszcze nie wiadomo, do której placówki ono trafi.

Dodatkowo, w geście wsparcia i solidarności z personelem medycznym, który codziennie naraża życie walcząc z koronawirusem, fasada apartamentowca ZŁOTA 44 będzie co kilka dni, symbolicznie podświetlana w barwach narodowych.

W tym szczególnie trudnym momencie, pragniemy pomóc tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Tak zrodziła się inicjatywa wsparcia szpitala w Grodzisku Mazowieckim, a wkrótce kolejnego szpitala. Podświetlając fasadę budynku pragniemy wyrazić podziękowania przede wszystkim dla lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników ochrony zdrowia, ale również dla handlowców, sprzedawców, kurierów, czy kierowców – mówi Christopher Zeuner, Head of Europe funduszu Amstar, jednego ze współwłaścicieli apartamentowca Złota 44.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej