Zapora na Nysie Kłodzkiej zostanie wyremontowana. Przetarg ogłoszony

2012-06-04 10:41
Lewin Brzeski zabezpieczy Skanska
Autor: Urząd Miejski Lewin Brzeski Inny remont Skanska - dopływ Lewin Brzeski 

Zapora na Nysie zostanie wyremontowana. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej (RZGW) we Wrocławiu ogłosił przetarg na roboty. Firmy, które chcą wziąć udział w postępowaniu mogą składać propozycje do połowy lipca 2012 roku.

Zapora na Nysie Kłodzkiej w woj. dolnośląskim zostanie przebudowana. Inwestor, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej (RZGW) we Wrocławiu ogłosił 1 czerwca przetarg na roboty budowlane w ramach zadania. Podmioty, które są zainteresowane wzięciem udziału w postępowaniu, mogą składać kandydatury do 17 lipca 2012 roku, do godz. 10.30.

Pzeczytaj również: Szpital w Międzylesiu po remoncie. ZDJĘCIA

Przetarg a remont

Inwestor szacuje, że przebudowa pochłonie 202 mln złotych. Zadanie obejmuje remont zapory i urządzeń zbiornikowych. Koszt realizacji zadania (modernizacja tamy i udrożnienie Nysy Kłodzkiej) oszacowano na 467 mln złotych. Projekt otrzymał dofinansowanie z Unii w kwocie 284 mln złotych. Rozpoczęcie robót planowane jest na połowę listopada 2012 roku.

Przetarg na remont zapory na Nysie Kłodzkiej. Więcej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej