YOPE – naturalnie jest pomóc

2020-04-08 20:51
YOPE pomaga szpitalom
Autor: YOPE

W trudnej sytuacji naturalnym dla marki Yope działaniem jest pomoc. Producent ekologicznych kosmetyków i środków czystości przekazał placówkom medycznym mydła w płynie i kremy do rąk. Produkty trafiły do szpitali w Warszawie, Wrocławiu i Wejherowie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Najbardziej potrzebne produkty, takie jak mydła w płynie i  kremy do rąk YOPE trafiły już do pracowników Szpitala Bielańskiego w Warszawie, na Oddział Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz do Szpitala w Wejherowie.

W ten sposób marka YOPE pomaga w walce z koronawirusem. Ekologiczne i bezpieczne dla skóry kosmetyki pomagają zapracowanym medykom zachować higienę, a także chronić narażoną na częste mycie i dezynfekcję skórę przed podrażnieniami. Być może naturalne i niebanalne kompozycje zapachowe mydeł i kremów dostarczą szpitalnemu personelowi odrobinę przyjemności i odprężenia.

Kompozycje zapachowe YOPE są wyraziste i intrygujące, a w składzie produktów znajdują się dobroczynne masła i oleje roślinne, delikatne naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty. Nie ma w nich potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników.

W ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, dla dzieci, a także ekologiczne środki czystości i delikatna dla dłoni linia kuchenna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej