YOPE – naturalnie jest pomóc

2020-04-08 20:51
YOPE pomaga szpitalom
Autor: YOPE

W trudnej sytuacji naturalnym dla marki Yope działaniem jest pomoc. Producent ekologicznych kosmetyków i środków czystości przekazał placówkom medycznym mydła w płynie i kremy do rąk. Produkty trafiły do szpitali w Warszawie, Wrocławiu i Wejherowie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Najbardziej potrzebne produkty, takie jak mydła w płynie i  kremy do rąk YOPE trafiły już do pracowników Szpitala Bielańskiego w Warszawie, na Oddział Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz do Szpitala w Wejherowie.

W ten sposób marka YOPE pomaga w walce z koronawirusem. Ekologiczne i bezpieczne dla skóry kosmetyki pomagają zapracowanym medykom zachować higienę, a także chronić narażoną na częste mycie i dezynfekcję skórę przed podrażnieniami. Być może naturalne i niebanalne kompozycje zapachowe mydeł i kremów dostarczą szpitalnemu personelowi odrobinę przyjemności i odprężenia.

Kompozycje zapachowe YOPE są wyraziste i intrygujące, a w składzie produktów znajdują się dobroczynne masła i oleje roślinne, delikatne naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty. Nie ma w nich potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników.

W ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, dla dzieci, a także ekologiczne środki czystości i delikatna dla dłoni linia kuchenna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej