YHS dzieli się zyskami z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu

2020-04-01 12:06
#YHSdlaKoszarowej
Autor: YHS Akcja #YHSdlaKoszarowej

#YHSdlaKoszarowej to akcja pomocowa Your Home Store dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Firma zapowiada, że 5% od każdego zamówienia zostanie przekazane tej placówce.

Firma Your Home Store działająca w branży tekstylnej oraz home decor prowadzi akcję #YHSdlaKoszarowej, która ma na celu wsparcie wrocławskiego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J.Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej.

W ramach akcji za każdy produkt zakupiony na stronie internetowej www.yourhomestory.com.pl do 15.04.2020 organizator przeznaczy na rzecz szpitala 5% jego wartości. Przekazane w ten sposób środki wykorzystane mają być na zakup artykułów higienicznych i środków jednorazowych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej