YHS dzieli się zyskami z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu

2020-04-01 12:06
#YHSdlaKoszarowej
Autor: YHS Akcja #YHSdlaKoszarowej

#YHSdlaKoszarowej to akcja pomocowa Your Home Store dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Firma zapowiada, że 5% od każdego zamówienia zostanie przekazane tej placówce.

Firma Your Home Store działająca w branży tekstylnej oraz home decor prowadzi akcję #YHSdlaKoszarowej, która ma na celu wsparcie wrocławskiego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J.Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej.

W ramach akcji za każdy produkt zakupiony na stronie internetowej www.yourhomestory.com.pl do 15.04.2020 organizator przeznaczy na rzecz szpitala 5% jego wartości. Przekazane w ten sposób środki wykorzystane mają być na zakup artykułów higienicznych i środków jednorazowych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej