XXVII Konferencja Energetyczna EuroPOWER

2018-03-08 8:17
XXVI Konferencja Energetyczna EuroPOWER
Autor: MMC Polska XXVI Konferencja Energetyczna EuroPOWER

Konferencja Energetyczna EuroPOWER to jedno z najważniejszych spotkań dotyczących rozwoju sektora energetycznego w Polsce, podczas którego przedstawiciele rządu i branży mogą wspólnie debatować nad zmianami zachodzącymi na rynku. Przed nami już 27. edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 4–5 kwietnia 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie.

"Konferencja EuroPOWER stawia na nowoczesność. Naszą ambicją jest nadążać za rozwojem energetyki na świecie, a w niektórych dziedzinach nawet ten rozwój wyprzedzać" – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii.

Konferencja EuroPOWER – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii
Autor: MMC Polska Konferencja EuroPOWER – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii

Podczas wiosennej edycji wydarzenia poruszone zostaną tematy związane m.in. z: priorytetami Pakietu Zimowego i polityki energetycznej UE, rozwojem elektromobilności i kogeneracji w Polsce, digitalizacją w energetyce, rynkiem mocy czy międzynarodową współpracą gazową.

"EuroPOWER to jedna z najlepszych konferencji energetycznych w Polsce. Doskonali prelegenci – zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego są tu na miejscu, ze wszystkimi można nawiązać kontakt i prowadzić ciekawe rozmowy” – Maciej Ciszewski Dyrekcja Generalna ds. Energii, Komisja Europejska.

26. edycja zgromadziła 421 uczestników, którzy wzięli udział w 7 panelach dyskusyjnych oraz 11 wystąpieniach indywidualnych, aktywnie realizowanych przez 47 prelegentów. Wśród wielu znakomitych Prelegentów znaleźli się, m.in.:
• Maciej Bando, Prezes, URE,
• Filip Grzegorczyk, Prezes Zarządu, TAURON,
• Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska S.A. ds. Handlu,
• Andrzej J. Piotrowski, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.

XXVI Konferencja Energetyczna EuroPOWER
Autor: MMC Polska Marek Niechciał oraz Andrzej J. Piotrowski na XXVI Konferencji Energetycznej EuroPOWER

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie Wielka Gala Liderzy Świata Energii i Produkcji, podczas której niezależna Kapituła Konkursowa nagrodzi najlepszych w branży w kategoriach:
• Człowiek Roku,
• Producent Roku,
• Innowacja Roku,
• Handlowiec Roku,
• Dostawca rozwiązań dla sektora,
• Społeczna odpowiedzialność biznesu.

Nominacje można przesyłać poprzez formularz na stronie konferencjaeuropower.pl/konkurs


Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie konferencjaeuropower.pl oraz Facebooku, Twitterze, i LinkedIn

Organizatorem wydarzenia jest MMC Polska.

Patronami medialnymi konferencji są m.in. Sektor Elektroenergetyczny oraz muratorplus.pl

Patroni
Autor: redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej