Konferencja EuroPOWER – 31. edycja odbędzie się w wersji on-line

2020-06-09 14:22 MMC Polska
Konferencja EuroPOWER – 31. edycja wydarzenia
Autor: MMC Polska

31. Konferencja Energetyczna EuroPOWER, ze względu na wyjątkowe okoliczności, skupi się w dużym stopniu na polskiej gospodarce oraz energetyce w okresie pandemii i po niej. Konferencja EuroPOWER zaplanowana jest na 29–30 czerwca 2020 r. i odbędzie się w pełni w wersji on-line.

Konferencja EuroPOWER z jasno określonym celem

Konferencja Energetyczna EuroPOWER od początku powstania stawia sobie za cel mówienie o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących sektora energetycznego w Polsce oraz w regionie CEE. Co pół roku wszyscy kluczowi przedstawiciele branży gromadzą się, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze aspekty funkcjonowania i rozwoju energetyki.
Społeczeństwo, energetyka i gospodarka to trzy najistotniejsze zagadnienia konferencji EuroPOWER, na których to wydarzenie opiera się od lat.

Konferencja EuroPOWER z przemyślaną agendą

Eksperci przyznają, że pandemia przyspieszy transformację polskiej energetyki, dając pozytywny impuls gospodarczy oraz społeczny, dlatego Konferencja Energetyczna EuroPower, wspólnie z odbywającym się w tym samym czasie OZE Power, skupią się m.in. na kwestiach związanych z polską gospodarką i energetyką w tym trudnym okresie oraz po nim. Nie zabraknie oczywiście także innych ciekawych zagadnień, dotyczących nowego modelu rynku energii, energii odnawialnej w polskim miksie energetycznym, mechanizmów Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, energetyki wiatrowej, fotowoltaiki wielkoskalowej, zielonej energetyki lokalnej, roli gazu w polskiej gospodarce oraz przyszłości energetyki konwencjonalnej.

Zakres tematyczny Konferencji EuroPOWER współtworzony jest przez Radę Programową, w której skład wchodzą prezesi i członkowie zarządów kluczowych dla rynku podmiotów gospodarczych, reprezentanci administracji rządowej oraz przedstawiciele świata nauki.

Konferencja EuroPOWER – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii
Autor: MMC Polska Konferencja EuroPOWER – Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii

Konferencja EuroPOWER to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży

Konferencja Energetyczna EuroPOWER odbywa pod patronatem Ministerstwa Klimatu, Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Obecność przedstawicieli spółek energetycznych oraz administracji sprawia, że wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez dla sektora energetycznego.

Konferencja Energetyczna EuroPOWER – relacja wideo z 30. edycji

Wszelkie informacje na temat 31. Konferencji Energetycznej EuroPOWER można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia: www.konferencjaeuropower.pl oraz profili społecznościowych na portalach Facebook, Twitter oraz LinkedIn.

Wydarzenie jest realizowane w ramach działalności MMC Polska, firmy organizującej kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe przeznaczone dla specjalistów, kadry menadżerskiej oraz zarządów firm.

Patronem medialnym konferencji jest m.in. Sektor Elektroenergetyczny

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej