Wiśniowski dba o bezpieczeństwo pracowników i wspiera społeczność lokalną

2020-04-15 14:47
prezentacja oferty firmy Wiśniowski
Autor: Wiśniowski Firma uruchomiła specjalną stronę https://www.wisniowski.pl/zostanwdomu, na której klient otrzyma poradę czy wycenę produktów marki Wiśniowski, nie wychodząc z domu

Firma utrzymuje zatrudnienie i produkcję oraz zachowuje efektywność finansową przedsiębiorstwa. Wiśniowski ma świadomość tego, że odpowiada pośrednio za kilka tysięcy członków rodzin swoich pracowników oraz sieci firm dystrybucyjnych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Od początku działalności firma WIŚNIOWSKI aktywnie angażuje się w pomoc lokalnej społeczności – również dzisiaj pomaga m.in. szpitalom, domom pomocy społecznej czy organizacjom pomocowym jak Caritas, przekazując niezbędny sprzęt.

Obecna sytuacja jest bez precedensu i nie można przewidzieć jak długo potrwa, dlatego bezzwłocznie podejmujemy kompleksowe działania wspierające sprzedaż w nadchodzących miesiącach. Uruchomiliśmy specjalny landing page na naszej stronie internetowej https://www.wisniowski.pl/zostanwdomu. Jego zadaniem jest obsługa i edukacja klientów – by każdy klient otrzymał poradę czy wycenę produktów marki, a równocześnie mógł pozostać bezpiecznie w domu.

Wiśniowski to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Wielogłowach pod Nowym Sączem od 30 lat specjalizujące się w produkcji bram garażowych, przemysłowych  i ogrodzeń stalowych, a także okien oraz drzwi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej